[Recenzja] Złota księga bajek do słuchania

Wydawnictwo Egmont Polska zawsze nauczyło nas, że jego produkty są bardzo dobre, interesujące, po prostu idealne. Dla tej firmy zrecenzowałem już tak bardzo dużo rzeczy i jeszcze nigdy, nie było książki, która mi się nie spodobała czy była po prostu słaba. Czy jednak tym razem wydawnictwo dało radę i książka z bajkami do słuchania spełnia wymagania? Tego dowiecie się w rozwinięciu!


Tytuł: Złota księga bajek do słuchania
Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Data premiery: 2016-10-19
Liczba stron: 192
Wymiary: 199 x 17 x 200
Cena: 26,24 zł [link]Złota księga bajek do słuchania zawiera wiele zabawnych i pięknych historii, które są zaczerpnięte z kinowych przebojów Disneya uwielbianych przez wszystkie dzieci, przedstawione w najbardziej przyjaznej formie – książce do czytania, oglądania i słuchania. W cudowny sposób do świata baśń wprowadza nas dwójka polaków. Mianowicie Maria Seweryn i Artura Barcisia. To oni interpretują niesamowite bajki jakie znajdziemy w tej książeczce. Warto tu również wspomnieć, że nagrania są dobrej jakości. Głosy aktorów są bardzo spokojne, bardzo miło mi się ich słuchało, a co dopiero spodoba się to dzieciakom. Nagrania, które znajdujemy na dołączonej do książki płycie, trwają około 15 minut, dlatego świetnie nadają się na wieczorne słuchowisko przed snem. Dziecko będzie mogło samodzielnie śledzić historię, oglądając ilustracje i przewracając kolejne strony książki.


W książce znajdziemy bardzo dużo opowiadań. Między innymi: Alicja w Krainie Czarów, Pinokio, Księga dżungli, Aladyn, Król Lew i 101 dalmatyńczyków. Oprócz niesamowicie wciągających historii oraz nagrań książeczka zawiera klasyczne ilustracje z ponadczasowych filmów wytwórni Walt Disney. Fotosy są niesamowite, bardzo ale to bardzo miłe dla oka. Mi osobiście bardzo się spodobały. Poza tym każdy rozdział jest pięknie zdobiony, na początku każdego rozdziału pisze, kto opowiada historię na nagraniu. Sama płyta nawet świetnie się prezentuje, gdzie jest ozdobiona bohaterami z tej książki czyli dalmatyńczykami oraz Simbą z Króla Lwa.


Wykonanie całej książki tak jak zwykle na wysokim poziomie. Egmont wie, jak zachęcić klientów do kupna. Okładka jest bardzo wytrzymała. Płyta ma specjalną koszulkę przez co na pewno Wam się nie zarysuje i będziecie mogli słuchać bajek do woli. Produkt oceniam na 10/10 punktów. Nie mam nic, do czego mógłbym się przyczepić. Jest to idealna książka dla Was lub pociech rodziców! Zdecydowanie polecam zakup!

Zamierzacie kupić tą książkę lub macie ją już? Dajcie znać!

4 komentarze:

 1. Recenzja jest niesamowita, książka wydaje się być świetna! Chyba skuszę się kupić :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna recenzja! Chętnie kupię taką książkę dla mojej młodszej siostry, bo na pewno jej się spodoba :)
  dovecameronpolska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Książeczka wygląda na bardzo dobrą!

  OdpowiedzUsuń