Jorge Blanco oświadczył się swojej dziewczynie?

Jak zapewne wiecie Jorge już od dłuższego czasu szykował niespodziankę dla swoich fanów. Jednak nikt nie spodziewał się takiej niespodzianki. Większa część fanów sądziła, iż jest to związana z jego solowym albumem, ale niestety nie. Jeśli chcecie wiedzieć więcej zapraszam do rozwinięcia. 

4 sierpnia Jorge wystąpił gościnnie w programie "Top Live Five". Był to naprawdę wyjątkowy dla niego dzień. Wraz z nim w programie towarzyszyli mu rodzice, dziewczyna oraz jej rodzina. Podczas trwania programu nastąpił czas na jego solową piosenkę, która nosi tytuł "NonBelievers". Piosenka jest dość osobista. Jak przyznał piosenkarz. Właśnie nad tą piosenką spędził najwięcej czasu, aby wyszła idealnie. Możemy wywnioskować, że tekst opowiada o jego uczuciu do swojej partnerki Stephie. Oglądając występ Jorge możemy zauważyć, że utwór, który wykonuje skierowany jest do jego ukochanej. Przed zakończeniem piosenki mężczyzna zaprasza swoją wybrankę na scenę. Właśnie w tym momencie zaskoczył wszystkich swoich fanów. Dokładnie chodzi o to że uklęknął na jedno kolano i wyjął z kieszenie pierścionek po czym oświadczył się Stephie! Był to naprawdę piękny moment na pewno wszyscy fani wraz z Stephie płakali, ze wzruszenia. Jednak to nie wszystko. Za pewno jesteście ciekawi szczegółów. Jak się dowiedzieliśmy Jorge do zaręczył przygotowywał się ROK! Całe te show było wymyślone na potrzeby oświadczyn. Kto z was spodziewał by się tego. Naprawdę postarał się, aby jego narzeczona na zawsze zapamiętała tak piękny moment w ich wspólnym życiu. 
Co sądzicie o tej niespodziance? Cieszycie się szczęściem Jorge? Dajcie znać w komentarzu!

4 komentarze:

  1. Cieszę sie szczęściem Jorge a ta niespodizanka była przeurocza ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Piosenka jest przepiękna! Zakochałam się! Jorge to najlepszy facet świata!

    OdpowiedzUsuń
  3. Omg on jest taki niesamowity! Rok przygotowywał zaręczyny i zrobił to w tak niesamowity sposób, nie wspominając o tej fantastycznej piosence! Cieszę sie ze jest szczęśliwy

    OdpowiedzUsuń