Przeżyj wspólnie premierę serialu "Soy Luna"

Posiadasz konto na jednym z najpopularniejszym serwisie społecznościowym jakim jest Facebook? Lajkneliście już konto Disney Channel Polska? Jeśli tak to na pewno wiecie, że dziś Disney postanowił stworzyć specjalne wydarzenie na swoim fanpage z okazji premiery serialu "Soy Luna" jak i złączyć Was fanów, ponieważ jest to wydarzenie na którym możecie razem pisać, tworzyć dyskusje jak i wymieniać się zdaniami na temat serialu. Ja już dziś każdego z Was gorąco zapraszam do wzięcia udziału w tym wielkim wydarzeniu jak i do oglądania nowego serialu Disneya! Zobaczycie, że serial "Soy Luna" to będzie wielki hit tak jak "Violetta"! W rozwinięciu znajdziecie link do wydarzenia!


Luna to nastoletnia dziewczyna z Meksyku, która w wolnym czasie uwielbia jeździć na wrotkach i spotykać się ze swoim najlepszym przyjacielem, Simonem. Kiedy jej rodzice dostają propozycję pracy w Argentynie, Luna musi przeprowadzić się do Buenos Aires. Czekają tam na nią nowe przyjaźnie, rywalki, miłość i tajemnica z przeszłości…

Dowiedzcie się więcej o Lunie z książki „Soy Luna: Początek lata” i wkręćcie się we wrotkarski świat, czytając „Poradnik wrotkarki” – jeszcze przed premierą serialu.Serial „Soy Luna” będzie emitowany w Disney Channel już od 16 maja od poniedziałku od czwartku o 18:00. 

5 komentarzy:

 1. Już wzięłam udział! Zapraszam innych do zapisania się! Z chęcią popiszę tam z Wami!

  OdpowiedzUsuń
 2. Z chęcią wezmę udział w wydarzeniu, juz nie mg doczekać się premiery serialu

  OdpowiedzUsuń
 3. To fantastyczne, że ty i Disney staracie się nawet przed premierą serialu zgromadzić fanów i zachęcić do oglądania!

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno wezmę w nim udział:) Nie mogę się doczekać premiery serialu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja już należę do wydarzenia :)

  OdpowiedzUsuń