[Syreny z Mako] Streszczenia Odcinków Sezonu 3

Z okazji tego, że luty to miesiąca z serialem "Syreny z Mako" dziś przychodzę do Was z postem, gdzie poznacie trochę bliżej nowy sezon serialu, a dokładniej przeczytać możecie streszczenia, wszystkich odcinków z nowego sezonu, które już ujawniono na angielskich stronach. Nowy sezon już wkrótce, bo wiosną tego roku ma odbyć się premiera w Anglii, a w Polsce latem/jesienią! Jeśli tylko będziemy znać szczegółowe daty premier na pewno damy znać w osobnym poście! Jednakże, zapraszam Was do rozwinięcia, ponieważ jest dużo informacji, które możecie nie znać!  
 
01. Wizyta ze Wschodu
Kiedy wschodnia syrena Weilan uwalnia jednego ze studentów Ondiny od siatki rybackiej, Ondina i Weilan spotykają się pierwszy raz. W nocy podczas pełni księżyca, Weilan przypadkowo uwalnia smoka wody, który ucieka na Wyspę Mako. Podczas ucieczki płynie za nim by go dogonić i znów zamknąć go, by nie zrobił nic złego. W nocy podczas pełni, Joe i Dawid są na rybach na otwartych wodach. Syreny są również w wodzie i napotykają przerażającego smoka wodnego. Joe nieświadomie rozprasza smoka, pozwalając syrenom do ucieczki. Weilan później wyjaśnia że ten smok zniszczył całą ławicę ze wschodu i chce zrobić to samo z ich.

  05. Pudełko z zagadką
Syreny starają wymyślić plan, by złapać w pułapkę smoka wewnątrz pudełka łamigłówki, które dostają od wujka Shen, życzliwego antykwariusz, który mieszka w Chinach. Ale z pudełka syreny nie umieją korzystać i przez przypadek wsysa Posejdona. Weilan musi podjąć śmiałe działania by go uwolnić. Przez ten czas Carly i Cam zaczynają lekcje taneczne. Ich taniec to katastrofa, a ich związek jest uratowany tylko dzięki Zacowi, ponieważ to on daje dodatkowe lekcje Camowi.

   06. Nowe początki
Jest kolejna pełnia i chłopcy starają się znaleźć sposób, aby uniknąć ataku smoka. Kiedy księżyc wschodzi, Zac i Mimmi idą na plażę by patrolować czy pojawi się smok. Według przeczuć smok się pojawia. Smok podpływa do Mimmi, ale potem oddala się. Smok później jednak próbuje ponownie, a następnie ponownie znów odchodzi. Mimmi i Zac dowiadują się, że ​​amulet, który ma Mimmi od Weilan odstrasza smoka. Evie i Ondina uczą Weilan efektu księżyca w jeziorku, ale smok (uciekając Mimmi) płynie do jeziorka gotowy do ataku. Smok wybiera Evie będąc w wodzie i pożera jej własny ogon. Mimmi na czas używa amuletu, aby powstrzymać atak. W końcu, Ondina i Weilan się kłócą, ponieważ według Ondiny, to wszystko to wina Weilan i nie potrzebnie do nich przypływała, bo to ona przyprowadziła to zagrożenie na Mako. 

   08. Sposób smoka
Dziewczyny są z Ritą w salonie, kiedy pojawiają się Zac i Evie, na Mako pojawia się sławny nurek który znajduje jeden z amuletów, który ochrania przed atakami smoka. Weilan, Zac i Evie podejmują decyzję o badaniu, natomiast Chris chce umówić się z Mimmi i ona przyjmuje zaproszenie, co nie podoba się Ondinie. Podczas konferencji prasowej, Rikki Chadwick (słynny płetwonurek) przez przypadek moczy się i ucieka do osbnego pokoju, gdzie później mówi ze się zatrzesneła. Pomaga jej Zac w tej trudniej sytuacji. Po tym wszystkim, Rikki opowiada syrenom i Zacowi, że jej najlepsze przyjaciółki Cleo Sertori i Bella Hartley poszły w swoją stronę i została sama, więc by wypełnić tą pustkę postanowiła zarabiać i zdobyć wielką sławę. Podczasz randki Mimmi i Chris całują się, a wszystko to podgląduje Ondina.

  10. Pobożne życzenie
Weilan i Zac odbywają szkolenia. Weilan uczy Zaca specjalnego triku, ale coś poszło nie tak i przypadkowo rzuca zaklęcie i zamieniają się ciałami i za wszelką cenę chcą dowiedzieć się, jak to odwrócić. 

  15. Legenda Jiao Longa
Ondina, Mimmi i Weilan myślą o Mako. Uważają, że następna pełnia może być ostatnim dniem dla Złotego Wybrzeża. Jednak podczas rozmowy do jeziorka nagle wpływa Rikki i chce pomóc. Pokazuje im jej znaleźisko, które znalazła na zatopionym statku i może powstrzymać Smoka. Dziewczyny decydują się przyjąć pomoc i zaproszają również Zaca. Podczas pobytu Zaca i Evie w Cafe Ocean dziewczyny opowiadają o skarbie, ale jednak Zac nie decyduje się na współpracę, ponieważ chce, aby kontynuować szkolenie z Weilan. 

Sezon trzeci zapowiada się bardzo interesująco. Na pewno będzie w nim dużo akcji! Dziś można powiedzieć, że to taki pierwszy post z tego miesiąca o serialu. Przepraszam, że nic się nie pojawiało, ale nie miałem o czym pisać, brak pomysłów, jednak już od dziś obiecuję poprawę i na blogu częściej będą się pojawiać posty! Obiecuję. Również tak jak wspominałem na początku, jeśli pod postami o syrenach, ale również innymi z Waszej strony będzie sporo komentarzy jesteśmy gotowi wrócić do tematyki syren i pisać o nich dużo więcej, ponieważ jest o nich pisać!

Podobają Wam się streszczenia? Czekacie na nowy sezon tak jak my? Piszcie w komentarzach!

14 komentarzy:

 1. fajne.. tylko gdzie reszta odcinków ? czekam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie ma premiery sezonu 3. Jak na razie ujawniono opisy tylko tych odcinków, jak ujawnią kolejne to za aktualizujemy post.

   Usuń
  2. a bedą streszczenia odcinków między 10 a 15 odcinkiem

   Usuń
  3. Nie już się nie pojawią, ponieważ mamy przetłumaczone odcinki to lepiej obejrzeć taki odcinek niż czytać streszczenia :)

   Usuń
 2. Super!Ja już się nie mogę doczekać nowego sezonu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli o Emmie już zapomniano... Cóż życie, nawet "magiczne" przyjaźnie się rozpadają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. WOW... luty 11 dni a wy właśnie napisaliście post o tematyce miesiąca. Nie jestem hejterem ale mogliście wcześniej nawiązać do tematu.
  Generalnie post spoko - jak na streszczenia odcinków sezonu który jeszcze nie wyszedł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wcześniej nie było czasu, by napisać o tym post, ale już nadrabiamy postami, po za tym pojawił się też post o Netflix w Polsce, co jest połączony z tematyką, więc nie jest to pierwszy post tematyczny.

   Usuń
 5. Wow!Nowe streszczenia!!!<3 Lovciam i czekam

  OdpowiedzUsuń
 6. W końcu waszego bloga znalazłam!!!
  Pamiętam jak się nazywał "Syreny z Mako" a kiedy zmieniliście adres bloga wcale tego bloga nie znalazłam!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja sam się dziwię temu dlaczego trzecia część tego serialu nie jest już emitowana. Skoro wszystkie odcinki są już gotowe do emisji (są spolszczone)? W innych ościennych krajach są lub były już emitowane.

  OdpowiedzUsuń
 8. Chciałem jeszcze dodać to, iż wielu naukowców uważa istnienie tych istot za fikcję. Kiedyś tak samo uważali za fikcję istnienie kałamarnic (jak i ośmiornic), których ciała są dość pokaźnych rozmiarów - na które polują kaszaloty. Politowania są godni tacy naukowcy. Szczególnie iż US NAVY (amerykańska marynarka wojenna) sama prowadzi tajne badania - których istnienia się wypiera (wielka ściema). Nie pierwszy raz amerykańskie władze się czegoś wypierają (jak choćby sprawy z UFO). Moi Panowie z władz USA czemu okłamujecie nie tylko własny naród, lecz inne państwa zasłaniając się "bezpieczeństwem państwa"? Jakie to bezpieczeństwo, gdy się okłamuje własny naród? Tym bardziej, iż to są ich wyborcy. Tak samo zresztą dzieje się także i w naszym kraju. Dziwię się ludziom, że wybierają takich ludzi. Żaden nie dorównuje choćby średniowiecznym polskim rycerzom - tj. jak choćby Zawiszy Czarnemu.

  OdpowiedzUsuń