Dzień z Debby Ryan

Już 11 listopada Disney Channel z okazji tego, że obchodzimy Święto Odzyskania Niepodległości i mamy dzień wolny od zajęć w szkole, organizuje "Dzień z Debby Ryan". Przez cały dzień, od godziny 8.00 będą emitowane filmy oraz seriale, w których się ona pojawiła. Debby to znana aktorka. Wystąpiła w wielu produkcjach Disneya, ale też również odwiedziła Polskę. 


Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o niej i zobaczyć jej pobyt w naszym kraju to zapraszam do rozwinięcia!


Kilka informacji o Debby 

Tak naprawdę Debby Ryan  nazywa się Deborah Ann Ryan. Aktorka urodziła się 13 maja 1993 roku. W dzieciństwie śpiewała w chórze kościelnym i występowała w konkursach talentów. W wieku 7 lat przeprowadziła się do Niemiec, gdzie rozpoczęła przygodę z aktorstwem, szlifując swoje umiejętności w teatrze, jednakże po 3 latach powróciła do Stanów Zjednoczonych. Debby wystąpiła w wielu produkcjach Disneya m.in. "Jessie", "Nie ma to jak statek" czy "Szesnaście życzeń".Debby gra na gitarze (elektrycznej i klasycznej), fortepianie i keyboardzie. Ma starszego brata Chase'a, który jest wokalistą i gitarzystą, z którym to nagrała singiel "We ended right".Pobyt w Polsce

Dnia 10 stycznia 2012 roku Debby Ryan odwiedziła Warszawę, aby promować serial "Jessie". Była również gościem w programie "Kawa czy Herbata". Z okazji tego, że była w Polsce postanowiła zwiedzić trochę Warszawę. Po stolicy oprowadzali ją aktorzy z serialu "Do dzwonka", m. in. Justyna Bojczuk, Wojtek Rotowski i Piotr Janusz.


ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA "DZIEŃ Z DEBBY RYAN" JUŻ 11 LISTOPADA OD GODZINY 8 (ZERO ZERO) W DISNEY CHANNEL!
informacje o Debby źródło: Wikipedia.pl

7 komentarzy:

 1. Nie mogę się doczekać. Kocham Debby i szczerze nie wiedziałam, że była w Polsce. Mam nadzieję, że jeszcze nas odwiedzi. Super post.
  /katty

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super, nie wiedziałam o tym dniu, pewnie będę oglądać ;3
  /Pati

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mi się podoba Widzimy się o 8 (zero zero)! hahaha ogólnie fajne nagranie

  OdpowiedzUsuń
 4. O ! Nie wiedziałam, ze była w ,, Kawa czy herbata " !

  OdpowiedzUsuń
 5. Sory bede w szkole:-( ale chetnie obejrze

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaraz.....w tym dniu jest wolne!! Zapomniałam to ogladan:-):-D

  OdpowiedzUsuń
 7. ale extra

  /Gosia

  OdpowiedzUsuń