[TSUM TSUM] GRA, MASKOTKI & SERIAL!

Tsum Tsum to aplikacja, mała kolorowa gierka na telefon dotykowy lub tablet, w której możemy kolekcjonować różne postacie z filmów Disneya, zdobywać punkty oraz wyższe miejsca w rankingu. Gra polega na połączeniu ze sobą co najmniej trzech takich samych podobizn ulubionych disneyowskich bohaterów. A im wężyk dłuższy, tym więcej zgarniamy punktów. Jedna runda trwa 60 sekund, a grać możemy jedynie wtedy, gdy na koncie mamy odpowiednią ilość żyć (serduszka ładują się co kilkanaście minut lub też dostajemy je od znajomych). Gdy wynik jest odpowiednio wysoki, zarabiamy wirtualne pieniążki, które możemy wymienić na dodatkowe narzędzia pomagające w grze lub prezenty niespodzianki, z których wyskakują losowe postacie Disneya. Każda postać posiada zupełnie inne umiejętności i ataki specjalne.


Jak zagrać w Tsum Tsum? Wystarczy posiadać telefon/tablet z systemem Android 3.0 lub nowszym albo iPHONE z systemem iOS 5.1.1 lub nowszy (na starszych modelach gra może działać bardzo wolno lub wcale). Następnie należy ściągnąć grę z Google Play lub iTUNES. Ważne jest również aby zainstalować dodatkową aplikację o nazwie LINE, dzięki czemu nasze wyniki będą zapisywane i będziemy mogli awansować na wyższe poziomy, zdobywać nowe postacie i zapraszać znajomych do wspólnej zabawy.

Przeurocze maskotki 

 

AKTUALNIE PLUSZAKI NIE SĄ JESZCZE DOSTĘPNE W POLSCE!

Dlaczego Tsum Tsum? Nazwa ta pochodzi od japońskiego słowa "tsumu", co oznacza coś w rodzaju stosu czy piramidy, w które układają się małe zwierzątka. Zanim powstała gra, w 2013 roku w Japonii na rynek zostały wypuszczone małe urocze pluszaki, wyglądem przypominające chomiczki. Jakiś czas później w 2014 powstała aplikacja na telefon, która szybko podbiła serca fanów Disneya!

Reklama z Martina StoesselV-lovers na pewno znają już Tsum Tsumy bardzo dobrze, bo Martina Stoessel jakiś czas temu została twarzą promującą te urocze maluchy i nagrała z nimi wesołą reklamę. Podczas trasy koncertowej w Violetta Live w 2015 roku również reklamowała produkty z logiem Tsum Tsum, odgrywając na koncertach śmieszną scenkę z pluszakami w roli głównej. Wśród koncertowych gadżetów znalazły się także małe Tsum Tsumowe maskotki.

Przykładowy odcinek


Serial możemy oglądać na polskim kanale Disney Channel o różnych porach dnia!

1 komentarz: