Jesienne nowości w Disney Junior

Na jesienne dni kanał Disney Junior przygotował wyjątkową ofertę programową dla swoich widzów. Wśród propozycji programowych znajduje się nowy serial o braciach mopsach – „Bingo i Rolly w akcji”, a także nowy sezon serialu „Jej wysokość Zosia”. Disney Junior to stacja przyciągająca przed telewizory najmłodszych widzów.


Miles z przyszłości - premierowe odcinki od 4 września do 15 września

Serial rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej i opowiada o perypetiach rodziny Callistów, która jako pierwsza została wysłana w kosmos, a ich misja to odkrywanie nowych światów i poszukiwanie nowych form życia na pograniczu wszechświata. Siedmioletni główny bohater – Miles Callisto, który jest śmiałym i pewnym siebie chłopcem, postanawia spełnić okazję i dotrzeć tam, gdzie jeszcze nigdy nikt w jego wieku nie był. Razem ze swoim mechanicznym strusiem Merciem przeżywa niesamowite kosmiczne przygody.Jej wysokość Zosia – premierowe emisje 4. sezonu w soboty, od 30 września

W ostatnią sobotę września widzowie Disney Junior zobaczą zupełnie nowe odcinki „Jej wysokość Zosi”. Zosia to mała dziewczynka, która do pewnego momentu prowadziła całkiem zwyczajne życie. Wszystko zmieniło się, gdy jej mama poślubiła króla, a ona sama została księżniczką. Zosia musi zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i stawić czoła czarnemu charakterowi, który pojawi się w nowym sezonie. Odwiedzi również niezwykłe Magiczne Wyspy, których jak się później okaże, jest strażniczką.Bingo i Rolly w akcji – premierowe emisje od 10 października

W październiku Disney Junior zaprasza wszystkich widzów na nowy serial o dwóch wyjątkowych braciach. Bingo i Rolly to szczeniaki rasy mops. Za każdym razem, gdy ich właściciel Bob wychodzi z domu, wyruszają w poszukiwaniu niesamowitych przygód. Starszy brat Bingo jest rozważny i zawsze przewodzi w tym duecie. Rolly jest raczej nieroztropny i zawsze wpada w tarapaty. Jest też kocia siostra – Hissy oraz pies-robot o imieniu ARF.WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI O KOLEJNYCH NOWOŚCIACH NA WRZESIEŃ!

3 komentarze:

  1. Jesień zapowiada się bardzo ciekawie dla najmłodszych widzów Disney'a. Nowy serial o mopsach zapowiada się ciekawie i na pewno przyciągnie dużo dzieci przed telewizory, a nowe odcinki Jej wysokość Zosia na pewno zbiorą dużo oglądających ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno wielu młodym spodobają się nowości na kanale! Będą mieli co oglądać :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzieciaki będą mieć co oglądać!

    OdpowiedzUsuń