"Todo es Posible" - David Bisbal & TINI

Najnowsza hiszpańska bajka "Tadeo Jones 2" pojawi się w kinach już 25 sierpnia na świecie, a w Polsce niestety dużo później, ponieważ 29 grudnia 2017. Pierwsza część tej ekranizacji osiągnęła niesamowity sukces, dlatego też producenci sądzę, że przy drugiej części również to się uda. Tak jak w każdym filmie występuje muzyka, w tym również tak jest i dzisiaj w celu promocji na Spotify opublikowano piosenkę Davida Bisbal wraz z Tini (Martiną Stoessel). Natomiast już na YouTube możemy oglądać niesamowity ich wspólny teledysk!
Podoba Wam się piosenka oraz teledysk? Dajcie znać!

5 komentarzy:

 1. Teledysk jak i piosenka są świetne! Bardzo mi się podobają się!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piosenka i teledysk bardzo mi się podobają! Nie mogę się doczekać premiery tego filmu animowanego w Polsce :D Szkoda, że jest tak późno :(
  dovecameronpolska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Długo czekałam na premierę teledysku jak i piosenki i w końcu się doczekałam! Jest ona cudowna i Tini jak i David wyszlii w niej niesamowicie. Mają świetnie głosy a utwór naprawę szybko wpada w ucho. Na pewno jeszcze nie raz go przesłucham ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam tą piosenkę! Jest naprawdę świetna, a jeszcze to znaczenie *.* w ogóle po obejrzeniu filmiku mam ochotę pójść na film do kina.

  OdpowiedzUsuń