[RECENZJA] TINI: NOWE ŻYCIE VIOLETTY | GALAPAGOS

Już od 9 listopada dzięki dystrybutorowi Galapagos możemy zakupić na DVD film, który był tak bardzo wyczekiwany w tym roku, a mianowicie "Tini. Nowe Życie Violetty", który jest dalszą opowieścią przygód serialowej Violetty, której historię śledził i zna cały świat. W rozwinięciu postarałem się w skrócie przybliżyć Wam zarys fabuły, jak i przygotowałem recenzję wydania filmu na DVD. Gorąco zapraszam!Tytuł: Tini: Nowe życie Violetty
Reżyser: Buscarini Juan Pablo
Dystrybutor: Galapagos
Data premiery: 2016-11-09
Czas trwania (min.): 95 min.
Język oryginału: hiszpański
Cena: 31,49 zł. [link]


Przód opakowania przedstawia trójkę głównych bohaterów, czyli Violette/Tini (Martina Stoessel), Leóna (Jorge Blanco) oraz Ciao (Adrián Salzedo). Na dole znajduje się logo filmu. Z boku również znajduje się tytuł. Z tyłu znajduje się krótki opis, dzięki któremu możemy przybliżyć sobie trochę fabuły, ale nie zdradzić sobie jej całej. Dodatkowo znajdują się tam informacje o danych technicznych oraz informacja o zawartości płyty. Gdzie ku mojemu zaskoczenia na płycie oprócz pełnego filmu znajduje się dodatkowy materiał za kulisowy - Tini: Nowe życie Violetty – Tu i Teraz. Film możecie obejrzeć aż w czterech językach, a mianowicie: polskim, włoskim, hiszpańskim oraz francuskim.


W środku opakowania znajdziemy tylko ulotkę z informacjami o konkursie w którym można wygrać bilety na koncert Tini, jednak wszystkie informacje o konkursie znajdziecie już dawno na blogu - [link] oraz oczywiście płytę. Płyta tak jak inne od Galapagosa jest cała biała, jedynie znajduje się tylko logo filmu. Menu płyty przykuwa bardzo oko, ponieważ jest ono bardzo ładnie zrobione. W interfejsie widzimy różne zdjęcia oraz w tle słyszymy piosenki z filmu. Takie połączenie jest rewelacyjne.


Co do fabuły filmu jest ona bardzo wciągająca. Film dzięki swojej dynamiczności oraz świetnej muzyki szybko się ogląda. Jednakże nie będę tu oceniał całej fabuły serialu, ponieważ taki post już jest na blogu - link. Jedynie tylko poniżej przedstawię Wam krótki zarys fabuły.


Violetta (Martina „Tini” Stoessel) staje na życiowym rozdrożu. Poznajemy ją, gdy próbuje wsłuchać się w swój wewnętrzny głos i znaleźć własną drogę, którą mogłaby podążać. Nieoczekiwana wiadomość sprawia, że zaczyna kwestionować całą swoją dotychczasową wiedzę o miłości i życiu. Postanawia przyjąć tajemnicze zaproszenie i wyjeżdża na drugi koniec świata w poszukiwaniu odpowiedzi.


Podsumowując wydanie filmu "Tini. Nowe Życie Violetty" na DVD jest bardzo dobrą pozycją do kupna. Moim zdaniem każda i każdy V-lovers powinien kupić tą płytę, ponieważ jest to świetne zakończenie historii Violetty na zawsze. Po za tym film opowiada świetną fabułę, która na pewno Wam się nie znudzi. Całe wykonanie opakowania i płyty jest wysokiej jakości, mało prawdopodobne, że sobie je zniszczycie lub porysujecie płytę. Wydanie DVD oceniam 10/10 punktów. Zdecydowanie polecam zakup. Po za tym teraz macie na to okazję, ponieważ zbliżają się Mikołajki.

Podoba Wam się recenzja? Posiadacie już swój egzemplarz? 
Dajcie znać w komentarzach!

3 komentarze:

 1. Recenzja świetna. Bardzo miło mi się ją czytało. Oczywiście że już posiadam swoją wersje egzemplarza i oglądałam go już 3 razy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Recenzja wyszła świetnie! Ja byłam w kinie na filmie i bardzo mi się podobał :D Nie mam niestety swojego egzemplarza, ale zamierzam kupić :)
  dovecameronpolska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. recenzja bardzo mi się podoba :D Niestety nie mam swojego egzemplarza :(

  OdpowiedzUsuń