[RECENZJA] STAR WARS. MOC ZABAWY!

Dziś przychodzę do Was z recenzją książki - "Star Wars. Moc zabawy!", którą dostałem od Wydawnictwa Zielona Sowa. Jest to dopiero nowa książka na rynku, ponieważ niedawno dopiero co trafiła do sklepów. Książka bardzo przypomina mi książkę ''Tajemnice imperium" [link], którą również na blogu recenzowałem, jednak tym razem autorzy skupili się na jednej części, a mianowicie filmu "Przebudzenie Mocy", który jest pierwszym filmem, po tym jak Disney przejął prawa do gwiezdnej sagi. Gorąco zapraszam do rozwinięcia, gdzie poznacie moje zdanie o najnowszej pozycji Zielonej Sowy ze świata Star Wars!

Tytuł: Star Wars. Moc zabawy!
Seria: Star Wars
Oprawa: miękka
Wydawnictwo Zielona Sowa
Data premiery: 2016-09-28
Cena: 13,99 zł [link]


Okładka książki przedstawia dwóch głównych bohaterów filmu "Przebudzenie Mocy", a mianowicie Rey i Kylo Ren, co prawda nie są tą wszyscy główni z filmu, jednak to ich dwójka jest jedną z najważniejszych, czołowych osób. Między nimi widnieje tytuł książki jak i parę informacji co znajdziemy w środku. W lewym dolnym rogu widzimy znaczek Zielonej Sowy. Okładka moim zdaniem na duży plus.


Teraz skupy się nad tym co najważniejsze, a mianowicie zawartością pozycji. Książka zawiera gry i zabawy. W środku każdy znajdzie coś dla siebie: sudoku Lorda Vadera, labirynt, zagadki słowne, różnorodne cytaty bohaterów filmu. Dodatkowo wielką niespodzianką dla każdego fana będzie wiadomość, że w tym numerze znajdują się dwa niesamowite plakaty z najnowszego filmu. Na jednym jest Kylo Ren, a na drugim Rey i Finn. Dodatkowo w środku znajdziemy różnorodne zakładki do książek, dużą ilość różnorodnych naklejek. W książce również znajduje się gra planszowa, do której mamy nawet specjalne pionki! Jest to bardzo interesujące rozwiązanie!

Podsumowując książka "Star Wars. Moc zabawy!" to idealna pozycja dla każdego fana gwiezdnej sagi oraz dla wszystkich, którzy dopiero co zaczynają być jej fanami. Książkę polecam każdemu dziecku jak i tym starszym. Jednak dla dzieci będzie to wielka frajda, na pewno spędzą dużo czasu przy tej książeczce. Pozycję oceniam 10/10 punktów. Zdecydowanie polecam!


Posiadacie tą książkę lub macie zamiar ją kupić sobie lub komuś?
Dajcie koniecznie znać w komentarzach!

3 komentarze:

 1. Bardzo lubię "Star Wars"! Zastanowię sie jeszcze nad zakupem tej książki :)
  dovecameronpolska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam to! Nie dawno to kupiłam. Polecam! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przpadam za gwiezdnymi wojnami i nie posiadam tej książki xoxo

  OdpowiedzUsuń