[RECENZJA] POKÉMON GO. NIEOFICJALNY PODRĘCZNIK TRENERA

Gra Pokémon GO w małym odstępie czasu zyskała wielu fanów. Grają w nią najwięksi fani serii anime, a nawet osoby, które dopiero poznają świat niesamowitych Pokémonów. Kilka słów o grze oraz moją ocenę, możecie znaleźć tutaj. Jednak dzisiaj skupię się na recenzji nowo wydanej pozycji Egmonta, a mianowicie "Pokémon GO. Nieoficjalny podręcznik trenera", która jest świetnym poradnikiem dla początkujących jak i już zaawansowanych graczy! Aby poznać moje zdanie, zapraszam do rozwinięcia!


Nazwa: Pokémon GO. Nieoficjalny podręcznik trenera
Autor: Opracowanie zbiorowe
Oprawa: Twarda
Liczba stron: 208
Cena: 23,99 zł. [link]Książką "Pokémon GO. Nieoficjalny podręcznik trenera" na pierwszy rzut oka wygląda bardzo interesująco. Książka przyciąga bardzo swoim zewnętrznym wyglądam i zachęca do zajrzenia dalej. Oprawa graficzna książki jest na dość wysokim poziomie, każda strona jest ładnie, przejrzyście wykończona. Do każdego zagadnienia, porady bądź informacji jest dodane zdjęcie z gry, dla ułatwienia. Bardzo mi się to spodobało. Widać, że napracowano się nad jej wyglądem, jednak co z wnętrzem, czy również jest tak zaskakujące? Otóż tak!
Podręcznik zawiera mnóstwo informacji o grze. Do każdego zagadnienia dodano zdanie eksperta, którymi są osoby, które grały w tą grę od samego początku bardzo długo. Muszę oczywiście przyznać, że porady książkowe są niesamowite. Szczerze dużo się dzięki nim dowiedziałem i efektywniej teraz zacząłem zbierać kolejne Pokémony do kolekcji. Porady, naprawdę są bardzo ciekawe i pomocne, dzięki nim zostaniecie prawdziwymi mistrzami Pokémon!
Dodatkowo warto zakupić ten przewodnik po grze, ponieważ jest to pierwszy przewodnik tego typu w Polsce! W książce znajdziecie wiele podpowiedzi jak wyśledzić i schwytać stworki, które strategie są najlepsze i jak zdobywać odznaki. To co najbardziej mi się spodobało to wskazówki dotyczące treningów, których wcześniej do końca nie rozumiałem. Podsumowując książka jest idealną i dość nie drogą pozycją, którą powinni zakupić wszyscy gracze gry "Pokémon GO". Dzięki niej zostaniecie w ciągu paru dni prawdziwymi mistrzami. Poradnik oceniam 10/10 punktów! Zachęcam do zakupu!


Gracie w "Pokémon GO"? Jakie niezwykłe Pokémony udało Wam się złapać?
W jakim jesteście teamie? Zakupicie ten poradnik?
Dajcie koniecznie odpowiedź na powyższe pytania!

4 komentarze:

 1. Świetna recenzja, na pewno kupię tą książkę, bo gram w Pokemon GO

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa recenzja. Chodź niestety nie gram w Pokemon GO

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie gram w tą gre, jednak poradnik jest bardzo ciekawy :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna recenzja, książkę juz mam :D

  OdpowiedzUsuń