Hit świata - "Pokémon GO"

"Pokemon Go" to gra na urządzenia z systemem Android i iOS, która ma na celu łapanie Pokemonów w realnym świecie i walczenia przeciwko innym trenerom w rzeczywistości. Gra dostępna jest dopiero w Japonii, Australii oraz USA i jest już światowym hitem. W ciągu paru dni gra posiada więcej użytkowników niż Twitter, to na prawdę dużo świadczy o tym. Dodatkowo w internecie krąży już ta gra, którą można pobrać i grać w Polsce. Mi się udało i na prawdę jest świetna. Jednak uważajcie by nie trafić na wersje z wirusami, bo takie też są! W rozwinięciu trochę napiszę co i jak o tej grze jak i podzielę się moimi doświadczeniami! Zapraszam!

GRA OFICJALNE JEST JUŻ W POLSCE!!TRYB GRY | PODSTAWOWE INFORMACJE O ROZGRYWCE
Ze względu na specyfikę rozgrywki, w Pokemon GO większość czasu gramy głównie w pojedynkę, przemierzając realny świat i kolekcjonując kolejne Pokemony. Po osiągnięciu piątego poziomu gracza, możemy jednak wystawiać nasze stworki do walk na rozsianych po okolicy, wirtualnych gymach. Rywalizacja ta nie ma jednak formy klasycznej rozgrywki PvP. Niezajęte przez innych graczy areny możemy zająć własnym stworkiem, po czym zostaje on, aby pilnować danej lokalizacji do czasu, aż zostanie pokonany. Podczas zabawy, gracze mogą dołączać do jednej z trzech drużyn i wspólnie bronić poszczególnych aren, a także atakować Poke Gym, zajęty przez ekipę przeciwną.

WYMAGANIA TECHNICZNE GRY
Android
Android 4.4 do Android 6.0.1
Sugerowana rozdzielczość 720×1280 pixeli
Silne połączenie z internetem (Wi-Fi, 3G, or 4G)
GPS i możliwość włączenia lokalizacji
Prosesory Intela nie są wspierane

iOS
iPhone 5+
iOS 8+
Silne połączenie z internetem (Wi-Fi, 3G, or 4G)
GPS i możliwość włączenia lokalizacji
Urządzenia Jailbroken nie są wspierane


MOJE ZDANIE
Gra ma w sobie bardzo duży potencjał, jak sami zauważyliście to, że jest w paru krajach oficjalnie to nawet już bije rekordy pobierania. Pomimo tego, że została wydana w paru krajach to i tak gra w nią cały świat w tym bardzo dużo polaków. Co świadczy, że gra na prawdę jest świetna. Kto z Was w dzieciństwie nie chciał na żywo łapać i mieć Pokémony? To było moje marzenie i dzięki tej grze one się spełniły. Dzięki rzeczywistości rozszerzonej widzimy Pokémony w naszym najbliższym otoczeniu. Gra bardzo wciąga i na pewno z każdą aktualizacją będzie coraz lepsza. Na pewno dojdą pojedynki, walki z kolegami na co ja nie ubłagalnie czekam, ale na pewno dojdzie ranking trenów jak i wiadome nowe Pokémony z kolejnych regionów, bo jak na razie dostępne mamy tylko z pierwszego regionu Kanto. Grafika gry jak i pomysłowość to duży plus. Łapanie Pokémonów to wielka frajda, tak samo jak odbijanie Gymów. Grę oceniam z czystym sumieniem 10/10 punktów. Zachęcam do pobierania jak i oglądania anime "Pokémon" w Disney XD. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej świetnej grze zapraszam Was na Polską stronę tej gry, tam dowiecie się dosłownie wszystkiego o niej - [link]

Graliście już w tą grę? Lubicie to anime? Dajcie znać!

Film "Pokémon: Genesect i objawiona legenda" już 23 lipca o 11:15 w Disney XD

9 komentarzy:

 1. Gdybym lubiła Pokemony to bym w to zagrała, ale nie przepadam za tym! ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiałam to anime! Kochałam je a najbardziej kochałam Pikachu ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. No to sobie poczekam 😏 pozdrowienia od użytkownika IOS.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawi mnie ta gra, ale poczekam aż będzie dostępna w Polsce ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Słyszałem o grze i ciekawi mnie ona :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno pobiorę : ) Zapowiada sie super :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja słyszałam od mojej koleżanki, że jej koleżanka pobrała oficjalną wersję po premierze w polsce i zwirusowało jej telefon a miała nowiutkiego IPhona 6s zapłaciła za naprawę 850 zł i nic nie dało :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj to nie wiem co się stało. Mi jak innym osobą gra działa i jest bez wirusów. Nie wiem czy ktoś również miał taki problem. Bardzo szkoda, bo szkoda tak wysokich pieniędzy. Powinna to zgłosić czy coś. Nie znam na tym się aż tak dokładnie, ale na pewno coś da się zrobić.

   Usuń
 8. Już dawno pobrałem i gram :D świetna gra

  OdpowiedzUsuń