Magazyn "Star Darlings"

Większość z was bardzo polubiła najnowszy gwiezdny serial Disney'a "Star Darlings".  Serial opowiada o dwunastu czarodziejkach pochodzących z Krainy Gwiazd. Ich zadaniem jest sprawować opiekę nad ludzkimi życzeniami. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się że ma wyjść czarodziejskie pismo wydawnictwa Egmont! Jesteście ciekawi więcej informacji? Jeśli tak to zapraszam do rozwinięcia posra! 

FABUŁA
Świat Star Darlings to niesamowite, a jednocześnie magiczne miejsce. To kraina na której spełniane są marzenia dzieci. Pozytywna energia ze spełnionych życzeń zasila gwiazdę. Niestety od pewnego czasu z Ziemi nie docierają żadne marzenia. Wg. legendy by uratować Starland, trzeba powołać 12 Gwiezdnych Czarodziejek, które na Ziemi odnajdą 12 najcenniejszych życzeń i tym samym ocalą swoją gwiazdę.


MAGAZYN
Czasopismo będzie pojawiało się raz na trzy miesiące. Magazyn będzie zawierał niespodziankę oraz kilka stron komiksu. Pojawią się również ciekawe wywiad z gwiazdami, bądź nastolatkami, którym udało się spełnić swoje marzenia. Cena magazynu wynosi 9.99 zł. Obecnie nie znamy daty wydania pierwszego numeru czasopisma. Jeśli pojawi się informacja na ten temat to udzielimy wam odpowiedzi.


Podoba wam się magazyn? Co o nim sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

2 komentarze:

  1. Magazyn jest fajny i bardzo mi się podoba niestety nie interesuje mnie aż tak serial Star Darlings ale dla jego fanów to nie zła gratka!

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie że powstanie taki magazyn, jednak nie zakupie z prostych przyczyn ze jest skierowany on kompletnie dla dziewczyn i zbytnio nie ogladam tego serialu, bo nie mam zawsze czasu podczas emisji.

    OdpowiedzUsuń