Sekrety serialu Soy Luna

W najnowszym wydaniu Twista (nr 9/2016) na okładce znalazła się Karol Sevilla z serialu "Soy Luna", która wraz z Ruggero zdradziła sekrety z planu.. i nie tylko! Odpowiadają na wasze pytania! Więcej informacji, czyli cały artykuł w rozwinięciu posta! ;) 


Co lubicie jeść?
Karol: Uwielbiam kotlety królewskie! 
Ruggero: Pochodzę z Włoch, więc dałby się pokroić za spaghetti bolonese. W moim wykonani jest wspaniałe. Jestem prawdziwym mistrzem kochni! Gdybym nie był aktorem, pewnie zatrudniłbym się w dobrej restauracji!
Karol: Och, jesteś taki niesamowicie skromny, ha ha ha!


Karol, byłaś fanką serialu Violetta?
Karol: Nie, Violetta w Meksyku nie miała zbyt wielu fanów. Obejrzałam ją dopiero, kiedy dostałam rolę w Soy Luna. Bardzo mi się spodobała. Teraz już wiem, dlaczego Martina, Jorge i Ruggero są tak popularni na całym świecie. Cieszę się, że mogłam ich poznać! 


Które piosenki lubicie?
Karol: Podoba mi się ostatnia płyta Seleny Gomez. Jest po prostu niesamowita! 
Ruggero: Can't Stop The Feeling! Justin Timberlake'a oraz Cake by the Ocean zespołu DNCE to w tej chwili moje ulubione kawałki. 


Karol, czy łatwo jest Ci jednocześnie uczyć się i pracować?
Karol: Nie będę ukrywała, że to trudne. Nawet bardzo. Podczas lekcji muszę być przez cały czas skoncentrowana, ale podczas zdjęć również. Nie ma chwili, by odsapnąć. Rano jadę na plan i pracuję przez kilka godzin, do zeszytów siadam po południu a nawet wieczorem. Bywam zmęczona, ale rodzina cały czas mnie wspiera. Rozumiem zresztą, jak ważna jest w dzisiejszych czasach wiedza!


Czy w wolnych chwilach też jeździcie na wrotkach?
Karol: Nie, kontrakt nam tego zakazuje. Poważnie! Po prostu istnieje zbyt duże ryzyko, że coś sobie zrobimy i trzeba będzie przerwać zdjęcia! 


Czy planujecie trasę koncertową podobną do Violetta Live?
Karol: Fajnie by było! Chciałabym występować na scenie i zwiedzać przy okazji świat. Moglibyśmy podziękować fanom za to, że nas wspierają! 
Ruggero: Ja też jestem za. Razem z obsadą Violetty byliśmy w wielu krajach i wszędzie spotykaliśmy się z niesamowitymi przyjęciem. Sprawiliśmy ludziom mnóstwo frajdy i fajnie byłoby to powtórzyć... 


Ruggero, czy pracujesz już nad albumem ze swoimi piosenkami?
Ruggero: Na razie nagrywam pojedyncze piosenki. Nie ukrywam, że chciałbym kiedyś wydać płytę, ale póki co... nic więcej nie mogę powiedzieć (mruga okiem).


Ruggero, a co Twoja ukochana Candelaria sądzi tym, że całujesz się na planie?
Ruggero: (głośno się śmieje) Jest dla mnie wyrozumiała. Wie, że to tylko praca. Choć powiedzmy sobie szczerze - dziewczyny bywają bardzo zazdrosne. Candelaria też taka jest. Nic jednak nie mówi, nawet kiedy podczas zdjęć nieco mnie ponosi! ;-) 
Karol: Niczego złego nie robimy. Mimo to zapytałam się Cande, czy mogę całować się z jej chłopakiem na planie. Zgodziła się, więc chyba problemu nie ma.


Za co tak bardzo się lubicie?
Karol: Ruggero jest świetnym aktorem i zawsze chętnie mi pomaga. Bez przerwy robi głupie miny, śmieje się, czasami nawet śpiewa i tańczy. Bardzo mi się to podoba! 
Ruggero: Karol ma niesamowity uśmiech. Przy niej zawsze mam dobry humor. Nie wiem, jak ona to robi. Czysta magia! 

Co sądzicie o artykule? Czytaliście go już? Macie to wydanie magazynu? 

7 komentarzy:

 1. Ciekawy artykuł. Dzięki niemu mogłam dowiedzieć się wielu interesujących informacji. ☺

  OdpowiedzUsuń
 2. Super wywiad! Zadziwiła mnie trochę informacja, że nie mogą jeździć na qrotkach poza planem serialu, ale jak teraz sobie na to patrzę to w sumie oczywista sprawa!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super wywiad! Zadziwiła mnie trochę informacja, że nie mogą jeździć na qrotkach poza planem serialu, ale jak teraz sobie na to patrzę to w sumie oczywista sprawa!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jescze nie mam tego wydania, dlatego dziękuję za udostępnienie wywiadu! :)

  Pozdrawiam, Dixie ♡ (PLANETA DISNEYA)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiedzialam, że Ruggero ma dziewczynę. ;) Oboje są przesympatyczni.

  http://myfantasyandme.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy wywiad :) Można dużo się dowiedzieć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Artykuł jest ciekawy i nie ukrywam że interesowały mnie tylko wypowiedzi Rugge ;) czytałam go juz ale na innym blogu a wydania magazynu niestety nie mam

  OdpowiedzUsuń