[Rodzinka od środka] Konta społecznościowe obsady

Parę dni temu specjalnie dla Was napisałem post z opisami, każdego bohatera z nowego serialu "Rodzinka od środka", który zadebiutuje w Disney Channel już 29 sierpnia! Dla przypomnienia odsyłam tutaj z linkiem do postu - [link]. Jednak w dzisiejszym poście chciałbym podać Wam parę informacji o aktorach oraz podać ich social media, czyli konta na portalach społecznościowych, które współcześnie są bardzo popularne.


Jenna Ortega serialowa Harley Diaz
Urodzona 27 września 2002. Jest amerykańską aktorką. Znana z roli Harley z serialu "Rodzinka od środka" w Disney Channel. W anglojęzycznej wersji podkłada głos księżnej Izabeli w nowym serialu animowanym Disney Channel - "Elena z Avaloru"

FACEBOOK | TWITTER | INSTAGRAM | SNAPCHAT - jenna-ortega


Ronni Hawk serialowa Rachel Diaz
Ronni Hawk urodziła się jako Veronica Faith Hawk. Jest aktorką. Najbardziej znana z produkcji: "Found", "The Dancer & the Boy" oraz "Session One". Od 2016 roku gra w najnowszym serialu Disney Channel jakim jest "Rodzinka od środka".


Kayla Maisonet serialowa Georgie Diaz
Amerykańska aktorka urodzona 20 czerwca 1999 roku. Aktualnie gra w serialu "Rodzinka od środka". Jednak już wcześniej miała kontakt z Disneyem, ponieważ występowała w serialu "Blog na cztery łapy" jako Lindsay przyjaciółka Avery Jennings.

Isaak Presley serialowy Ethan Diaz
To utalentowany wokalistka, autor tekstów, muzyk i aktor, który niedawno skończył trzynaście lat. Występował jako powtarzalny bohater w kilku serialach Nickelodeonu, Netflixu oraz w serialu Disneya - "Austin i Ally". Isaak obecnie wciela się w Ethana Diaz w najnowszym serialu Disney Channel "Rodzinka od środka"

Ariana Greenblatt serialowa Daphne Diaz
Amerykańska aktorka oraz tancerka. Daphne Diaz gra w serialu Disney Channel "Rodzinka od środka". Jej konta społecznościowe jak i kariera monitorowane są przez jej tatę


Nicolas Bechtel serialowy Lewie Diaz
Amerykański aktor. Karierę zaczyna w serialu Disney Channel "Rodzinka od środka". Jego konta społecznościowe zarządzane są przez jego rodziców.

TWITTER | INSTAGRAM | SNAPCHAT - nickyisboss


Malachi Barton serialowy Beast Diaz
Jego obsesją jest koszykówka. Karierę zaczyna w serialu Disney Channel "Rodzinka od środka". Jego konta społecznościowe zarządzane są przez jego mamę.


Cerina Vincent serialowa Suzy Diaz
Amerykańska aktorka urodzona 7 lutego 1979. Grała w serialu "Power Rangers Zagubiona Galaktyka" jako Maya (Żółty Ranger). Aktualnie gra w serialu Disney Channel "Rodzinka od środka"


Joe Nieves serialowy Tom Diaz
Znany z wielu produkcji m.in: "Sześć stóp pod ziemią", "Z archiwum X" czy "Jak poznałem waszą matkę". Aktualnie gra w serialu Disney Channel "Rodzinka od środka".


Premiera "Rodzinka od środka" już 29 sierpnia o 17.30 tylko w Disney Channel!

5 komentarzy:

 1. Pewnie obejrzę pierwszy odcinek, ale i tak czekam na kontynuację serialu Backstage - mega.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie, teraz mogę wszystkich ich obserwować! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super wpis :) Teraz będę wiedziała jaki jest min, Twitter Ronni :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwilebiam ten serial. Jest super śmieszny :)

  OdpowiedzUsuń