[Rodzinka od środka] Bohaterowie serialu

Serial "Rodzinka od środka" już wkrótce w Disney Channel, który opowiada o zabawnych historiach opowiadających o codziennym życiu Harley i jej rodziny w Massachusetts, wynajdywaniu kreatywnych sposobów na radzenie sobie z rodzeństwem oraz wyróżnianie się wśród tłumu. Pomysłowość Harley często ratuje rodzinę Diazów z różnych opresji – a te zdarzają się bardzo często! W końcu nie każdy ma pod dachem dziewięć różnych osobowości. Z okazji tego, że serial zapowiada się niesamowicie jak sami widzicie po powyższym opisie, postanowiłem, że w poniżej będziecie mogli poznać całą rodzinkę z nowego serialu Disneya!

Harley Diaz jest średnim/czwartym z siedmiorga dzieci, ma 13 lat. Jest główną postacią w serialu i młodym geniuszem inżynierii. Postrzega siebie jako wynalazcę. Dziewczyna jest bardzo pomysłowa, opiekuńcza, inteligentna z wielkim poczuciem humoru. Jest skłonna do manipulowania ludźmi jak na przykład Lewiem. Czasem nie wszystko przemyśli i jest gotowa zrobić to dobrze, gdy coś pójdzie nie tak. Jej najlepszą przyjaciółką jest Ellie Peters.

Georgie Diaz  jest jedną z starszych sióstr Harley i drugim z najstarszych z siedmiu, ma 15 lat. Jest sportowcem i należy do drużyny koszykarek wraz z Ellie Peters, która jest najlepszą koleżanką Harley. Jest bardzo energiczna lecz nie umie pływać. Często mówi do siebie, żeby się uspokoić. Nie jest najmądrzejszy dzieckiem, ale zdecydowanie jest najbardziej pogodnym i optymistycznym.
Rachel Diaz jest najstarszym z dzieci, ma 16 lat. Jest czasem zarozumiała, powierzchowna, egocentryczna, wydaje się być bardzo bezczelna, i nie dba o nic oprócz o swoje życie społeczne. Pomimo tego, że naprawdę nie dba o swoją rodzinę, jest gotowa by zemścić się na kimś, kto odważy przeszkodzić jej rodzinie. Harley zazwyczaj stara się pomóc ją zrozumieć, gdy prosi o pomoc. 
Ethan Diaz jest najstarszym z braci Harley, ma 14 lat. Ma duże szanse na zostanie świetnym muzykiem. Ethan jest troskliwy i miły dla wszystkich członków rodziny. Jego decyzje wydają się być dobre i nie robi on tyle problemów, jak jego rodzeństwo. Mówi jak jest. Miły jest dla wszystkich jednak stwierdza, że najbardziej miły jest dla młodszej siostry Harley, mimo że zapomniał o jej urodzinach. Lubi muzykę i gra na gitarze. Jest najstarszym chłopcem z rodziny Diaz.

Daphne Diaz jest najmłodszym z siedmiorga dzieci, ma 7 lat. Ma silną wolę i  jest bardzo niezależna, co oznacza, że chce zrobić wszystko sama. Jest bardzo śmieszna oraz sarkastyczna. Czasami zdaje się być irytująca. Bardzo lubi bawić się z lalkami, a najbardziej pić z nimi herbatkę. 

Lewie Diaz jest jednym z dwóch młodszych braci Harley, ma 9 lat. Beast to jego brat bliźniak, który jest starszy o 90 sekund. Jednak Lewie jest dominującym bliźniakiem. Zazwyczaj Lewie jest mózgiem akcji, jednakże że zdrowym rozsądkiem prze co jest zwykle mniej nie znośny. 


Beast Diaz jest jednym z dwóch młodszych braci Harley, ma 9 lat. Lewie to jego brat bliźniak, który jest młodszy o 90 sekund. Jest bardzo złośliwy i zdeterminowany. Kocha watę cukrową. On i jego brat nie wytrzymali obozu na dłużej niż jeden dzień

Suzy Diaz  jest dziwaczną matką w rodzinie. Uwielbia swoje dzieci jednak,czasami są za trochę zbyt szalone i bardzo trudno jej sobie z tym poradzić. Rzadko ma czasu sam na sam z jej dzieci i ma tendencję do spędzenia ich w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach. Suzy często potrzebuje trochę czasu i aby uciec od dzieci ma tendencję do chowania się w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach takich jak na przykład szafa.

Tom Diaz jest ojcem całej rodzinki. Prowadzi sklep w którym sprzedaje sprzęt kempingowy i wędkarski. Jest bardzo kochający, opiekuńczy, ale też zdarza się, że jest dziecinny i nieudolny, jeśli chodzi o opiekę nad swoim dzieckiem. Jednak i tak nadal chroni swoją rodzinę bardzo dobrze.

Premiera serialu już 29 sierpnia o 17.30 tylko w Disney Channel!

Będziecie oglądać nowy serial Disney Channel? Dajcie znać w komentarzach!
Wkrótce post z kontami społecznościowymi aktorów!

7 komentarzy:

 1. Wow, opisy są świetne, na pewno musiałeś się napracować by to stworzyć.
  Co do serialu to już nie mogę się go doczekać! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najpierw Talia in the Kitchen, później Backstage, teraz to..:) Szkoda, że wszystko trwa tak krótko. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja mam zamiar oglądac tą niesamowitą rodzinkę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest super znam prawie każdy odcinek poleczm ;)

  OdpowiedzUsuń