[Soy Luna] Konta społecznościowe obsady

Na początku miesiąca specjalnie dla Was napisałem post z opisami, każdego bohatera z nowego serialu "Soy Luna", który zadebiutuje w Disney Channel już w tym miesiącu! Dla przypomnienia odsyłam Was tutaj z linkiem do postu - [link]. Jednak w dzisiejszym poście chciałbym bliżej zająć się obsadą, która gra w owym serialu. Poznacie ich życiorysy, ale także social media, czyli konta na portalach społecznościowych, które współcześnie są bardzo popularne.


Karol Sevilla urodziła się 9 listopada 1999. Jest meksykańską aktorką i piosenkarką. Gra główną bohaterkę serialu "Soy Luna". Karol to absolwentka szkoły dziecięcego wydziału Centro de Educaction Artistica, która kształci aktorów telewizyjnych. Znana najbardziej widzom z roli La Rosa de Guadaluper, gdzie wystąpiła w paru odcinkach. 
Snapchat - karol_sevillaof


Ruggero Pasquarelli urodzony 10 września 1993. Jest włoskim aktorem i piosenkarzem. Najbardziej znany z serialu "Violetta", gdzie grał Federico. Brał udział w pierwszej części trasy "Violetta Live" w kolejnych już nie, ponieważ zaczęły się prace nad nowym serialem "Soy Luna", gdzie gra jednego z głównych bohaterów Matteo. Aktualnie razem ze swoją dziewczyną Candelarią Molfese dodaje filmiki na YouTube.
YouTube
Snapchat - ruggepas


Valentina Zenere urodzona 16 stycznia 1997. Jest argentyńską aktorką i modelką. Uczęszczała do teatru i komedii muzycznej. Pierwszy raz w telewizji pojawiła się w reklamie Barbie. Jej pierwsza rola była w 2010 roku jako Alai w czwartym sezonie serialu "Prawo Aniołów". W roku 2011 pełniła funkcję modelki. Jest częścią kadry młodzieżowej Multitalent Agencja, gdzie została powołana do kampanii "Sweet Victorian y Tutta La Frutta". Aktualnie gra Ambar w serialu "Soy Luna".
Michael Ronda urodził się 28 września 1996 kiedyś chciał być piłkarzem, jednak został aktorem. Jego tata jest Włochem, a mama meksykanką. Produkcje jednego z najpopularniejszych kanałów Ameryki Południowej "Televisa" były najważniejszymi w jego filmografii. Aktualnie gra Simona - jednego z głównych bohaterów serialu "Soy Luna". 


Agustín Bernasconi urodził się 15 października 1996. Piosenkarz i aktor. Od najmłodszych lat śpiewawał w klubach i na festiwalach. Aktualnie gra w nowym serialu Disney Channel "Soy Luna". Również ma swój kanał na YouTube, gdzie dodaje covery znanych piosenek.


Malena Ratner urodzona 15 listopada 1995 roku w Buenos Aires. Argentyńska aktorka, piosenkarka i tancerka. Aktualnie gra w nowym serialu Disney Channel - "Soy Luna".


Katja Martínez urodziła się 24 lipca 1995 roku. Argentyńska aktorka i modelka. Ma młodszą siostrę - Manuela i przyrodniego brata. Grała epizodycznie w "Pura Quimica". Od 2015 roku gra w serialu Disneya - "Soy Luna".


Carolina Kopelioff  urodziła się 30 sierpnia. Jest Argentyńską aktorką. Aktualnie gra Ninę w najnowszym serialu Disney Channel - "Soy Luna"


Ana Jara Martínez pochodzi z Wenecji (Hiszpania). Bardzo lubi malować. Jest jedyną hiszpanką, która gra w nowym serialu Disney Channel - "Soy Luna".


Chiara Parravicini to argentyńska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka. Jej nazwisko jest pochodzenia włoskiego. Jest fanem kanadyjskiego muzyka Joni Mitchell. Jej ojciec zmarł w 2015 roku.


Lionel Ferro urodził się 26 kwietnia. Argentyński aktor, muzyk, piosenkarz i YouTuber. Aktualnie gra w nowym serialu Disney Channel - "Soy Luna". Najlepszą jego przyjaciółką jest Karol Sevilla.
Instagram
YouTube
Snapchat - lionelferro


Gastón Vietto urodził się 6 lipca 1990 roku. Jest argentyńskim aktorem, muzykiem i piosenkarzem. W 2008 roku zagrał w filmie "Viva High School Musical Argentyna". W 2012 roku zagrał epizodyczną rolę w serialu "Violetta", a od roku 2015 gra jednego z czołowych bohaterów serialu "Soy Luna".

Obserwujecie ich konta społecznościowe?
Czy dopiero zamierzacie? Dajcie znać!

Premiera serialu "Soy Luna" już 16 maja w Disney Channel o 18.00!

8 komentarzy:

 1. Oczywiście, że obserwuje każdego z nich! Jestem wielką ich fanką!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne opisy i muszę ich zaobserwować, ponieważ nie wiedziałem, które to te prawdziwe

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja obserwuję gwiazdy serialu Soy Luna gdzie się tylko da :) Najczęściej przeglądam ich posty na Facebooku i Instagramie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja obserwuję tylko Ruggerro, albowiem wcześniej nie wiedziałam które konto np. Karol jest prawdziwe...

  OdpowiedzUsuń
 5. Obserwuje ich juz od dawna!! Są super :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na snapie Karol czasem się nie nazywa tak: karol_sevillaof?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, nawet na każdym filmiku podaje TĘ nazwę.....

   Usuń
 7. Błąd w opisie Any. Pochodzi ona z Walencji, nie Wenecji ;) swoją drogą Wenecja jest we Włoszech

  OdpowiedzUsuń