[Soy Luna] Poznaj bohaterów serialu!

W dzisiejszym poście z okazji, że wkrótce premiera nowego serialu "Soy Luna" w Disney Channel oraz, że na blogu trwa z nim miesiąc przygotowałem dla Was post zapoznawczy z bohaterami serialu! Gorąco zapraszam każdego fana serialu, jak i tych którzy jeszcze tego nie oglądali. Naprawdę serial może każdego wciągnąć, jest bardzo interesujący i zawiera masę dobrej muzyki! W owym serialu postanowiono również na bardzo ciekawą, wciągającą fabułę! Zapraszam do zapoznania się z opisami!Karol Sevilla jako Luna Valente
Pochodzi z meksykańskiego miasta Cancun. Razem z swoim najlepszym przyjacielem Simonem pracowała w restauracji "Foodger Wheels" by zebrać pieniądze na nowe wrotki. Dziewczyna dowoziła jedzenie dla klientów. Jednak wszystko musiała opuścić po tym jak jej matka dostała propozycje pracy od Sharon Benson w Buenos Aires i całą rodziną postanowili się przeprowadzić. Luna jednak szybko klimatyzuje się w nowym mieście. Dzięki pracodawczyni mamy chodzi do najlepszej szkoły w mieście - "Blake South College". Znajduje wiele nowych znajomości, ale również i wrogów, w tym Ambar z którą musi mieszkać razem w domu. Jest ambitna i obdarzona silną wolą. Niezwykle ważni są dla niej przyjaciele i rodzina. Dzięki wizytom na torze wrotkarskim Jam & Roller zdaje sobie sprawę, że można połączyć dwie pasje — jazdę na wrotkach i taniec. Talent i determinacja Luny pomogą jej osiągnąć każdy cel, który sobie wyznaczy. Luna jest oczkiem w głowie taty, który zrobi dla niej wszystko by ją uszczęśliwić.


Michael Ronda jako Simón Alvarez
Meksykanin, pracujący razem z Luną i mieszkający w Cancun. Swoją najlepszą przyjaciółkę - Lunę darzy wielką przyjaźnią jak i zakochuje się w niej. Jednak Luna musiała lecieć do Buenos Aires i starają się by ich kontakt był jak najlepszy, jednak trudno jest to pogodzić z pracą i szefowa Simona daje mu pieniądze z wypłaty i każe polecieć spotkać się Luną. Puki jest w Argentynie mieszka po kryjomu w szopie obok domu Bensonów, ponieważ nie ma gdzie spać. Jego zaaklimatyzowanie idzie dobrze, ponieważ poznaje nowych przyjaciół i razem z Nico i Pedro zakładają zespół. Jest zazdrosny o stosunki Luny z Matteo. Uwielbia jeździć na wrotkach, jednak jego prawdziwą pasją jest muzyka. Jest bardzo utalentowany i komponuje własne piosenki na gitarze, którą dostał od Luny.


Ruggero Pasquarelli jako Matteo Balsano
Matteo to syn włoskiego dyplomaty. Ze względu na charakter pracy ojca miał okazję mieszkać w wielu krajach. Matteo jest najprzystojniejszym chłopakiem w szkole. Jest także pewny siebie i lubiany przez innych. Umie znakomicie jeździć na wrotkach, co udowadnia podczas popisów na torze Jam & Roller. Jest chłopakiem Ambar. Jego związek z dziewczyną nie jest jednak najlepszy, ponieważ czasem ją olewa i powoli zakochuje się w Lunie. Dlatego między nim, a Simonem rodzi się konflikt i rywalizują o serce dziewczyny. Jego najlepszym przyjacielem jest Gaston. Zawsze pomaga Lunie jak i ją broni przed swoją dziewczyną Ambar. Uczęszcza do "Blake South College".


Valentina Zenere jako Ámbar Benson
Dziewczyna ma życie idealne. Ma wszytko co potrzebuje; najlepszego chłopaka Matteo, najlepsze przyjaciółki, super dom oraz pieniądze. Jest uczennicą "Blake South College", gdzie jest szkolną gwiazdą. Jest piękna i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Świetnie jeździ na wrotkach, a popularność, jaką cieszy się w Jam & Roller, sprawia jej wielką frajdę. Nie podoba jej się to, że Luna musi mieszkać razem z nią w domu, chociaż i tak bardziej denerwuje ją to, że ma zbyt bliskie stosunki z jej chłopakiem Matteo, dlatego próbuje zniszczyć ich relacje, gdzie pomagają jej najlepsze przyjaciółki; Jazmin i Delfina. 


Agustín Bernasconi jako Gastón Perida
Gastón jest jedną z popularnych osób w szkole. Jego myśli krążą głównie wokół dziewczyn. Interesuje się jazdą na wrotkach oraz muzyką. Najlepszy przyjaciel Matteo. Jest obiektem wielu zalotów dziewczyn między innymi Delfiny lecz jednak on je odrzuca, ponieważ interesuje go spokojniejsza dziewczyna, podobna do niego - Nina. Jest uczniem "Blake South College" oraz jest wrotkarzem w "Jam&Roller". 


Carolina Kopelioff jako Nina Simonetti
Najlepsza przyjaciółka Luny. Jest uczennicą "Blake South College". Zdeterminowana i bardzo zorganizowana. Skrywa swoją odwzajemnioną miłość do Gastona. Lubi spędzać czas ze swoim szalonym tatą Ricardo. Nie cieszy się, że jej rodzice znów są razem. Nieśmiałej introwertyczce Ninie czasami brak pewności siebie. Jest inteligentna i ciekawa świata. Nina bardzo lubi się uczyć i chce wiedzieć wszystko o otaczającym ją świecie.


Malena Ratner jako Delfina
Delfina pochodzi z bogatego domu. Lubi, gdy inni ją podziwiają. Popularność, jaką cieszy się w szkole, jest dla niej bardzo ważna. Jest uczennicą "Blake South College". Wierna przyjaciółka Ambar. Pomaga koleżance w jej intrygach przeciwko Luny.  Zakochała się w Gatonie lecz nie z odwzajemnieniem.


Katja Martínez jako Jazmín Gorjesi
Jazmín, pomimo, że jest ładna i popularna, jest odrobinę nieśmiała. Przez to niekiedy daje sobą manipulować. Jest uczennicą "Blake South College". Druga najlepsza przyjaciółka Ambar. Prowadzi stronę "Fab&Chic". Zawsze ma przy sobie tablet, którym nagrywa vlogi jak i występy znajomych na wrotkach, które później dodaje na swoją autorską stronę.


Ana Jara Martínez jako Jimena „Jim”
Jest wierną przyjaciółką Yam. Lubi bardzo śpiewać, a przede wszystkim tańczyć. Jest uczennicą "Blake South College". Nico to jej konkursowy partner. Jest bardzo utalentowaną dziewczyną, która kocha muzykę. Uwielbia pisać piosenki i występować w błysku fleszy w Jam & Roller.


Chiara Parravicini jako Yamila „Yam”
Jest wierną przyjaciółką Jim. Lubi bardzo śpiewać, a przede wszystkim tańczyć. Uczennica "Blake South College". Ramiro to jej konkursowy partner. Jest bardzo porywczą i bezpośrednią osobą, która bez ogródek mówi, co myśli, i nie dba o opinię innych. Posiada bujną wyobraźnię. Uwielbia projektować stroje wykorzystywane podczas występów.


Jorge López jako Ramiro
Bardzo uzdolniony chłopak. Znakomity tancerz i piosenkarz. Również świetnie jeździ na wrotkach. Denerwuję Jim i Yam, przez swoją wysoką samoocenę. Tak jak reszta znajomych jest uczniem "Blake South College". Yam to jej konkursowy partner. Ramiro marzy, by zostać gwiazdą. Poświęca sporo pracy na przygotowania do swoich pokazów na scenie. Liczy, że pewnego dnia ktoś zauważy jego talent.


Gastón Vietto jako Pedro
Kreatywny, miły, bardzo pozytywny. To on wpadł na pomysł by założyć zespół z Nico i Simonem. Oprócz jazdy na wrotkach i grania w zespole jest barmanem w "Jam&Roller". Uwielbia grać na perkusji. Obok dziewczyn jest nieśmiały i niepewny. Bardzo lubi Tamarę. Prawdopodobnie jest starszy od swoich przyjaciół, ponieważ nie chodzi do szkoły tylko pracuje cały dzień.


Lionel Ferro jako Nicolás „Nico”
Cały wolny czas spędza w "Jam&Roller", gdzie pracuje. Jest gitarzystą w zespole z Simonem i Pedro. Jim to jego konkursowa partnerka. Jest łagodny i bardzo przyjazny, który szanuje wszystko wokół. Prawdopodobnie jest starszy od swoich przyjaciół tak jak Pedro, ponieważ również nie chodzi do szkoły tylko pracuje cały dzień.

___________________________________________________________________________________


Luz Cipriota jako Tamara
Jest właścicielką, pilnuje tor wrotkarski "Jam&Roller". Organizatorka i prowadząca konkurs na torze wrotkarskim. Tamara jest bardzo dobrze zorganizowana i odpowiedzialna. Jest pracowita i świadoma wszystkiego, co dzieje się na jej wrotowisku. Troszczy się bardzo o Lunę, ponieważ ona jest ryzykowna i gotowa na wszystko. Stara się utrzymać ją na oku, aby zapewnić jej bezpieczeństwo.


Lucila Gondolfo jako Sharon Benson
Jest matką chrzestną Ambar. Próbuje dowiedzieć się czegoś o swojej zaginionej siostrzenicy. Jest bardzo wymagająca i oczekuje dobrych ocen od Ambar jak i od Luny. Jest pracodawcą matki Luny. Bogata i stylowa Sharon jest inteligentna, bardzo ambitna i ma znakomity gust. Często wydaje się oziębła dla innych.


Rodrigo Pedreira jako Reinaldo „Rey”
Bardzo tajemniczy. Wierny swojej pracodawczyni - Sharon. To on próbuje poznać prawdę, zaginionej siostrzenicy Sharon. Rey jest wykształcony i dobrze wychowany. Imponują mu bogactwo i władza, dlatego przyjął posadę asystenta Sharon, która jest bardzo zadowolona z jego pracy. Nie lubi Ambar, ponieważ traktuje go jako osobistego służącego.


Ana Carolina Valsagna jako Mónica Valente
Adopcyjna matka Luny. Kucharka w domu Sharon. Jej mężem jest Miguel Valente. Mónica posiada niespożyte pokłady wewnętrznej energii. Pracuje jako szef kuchni. Rodzina jest dla niej bardzo ważna i bywa przewrażliwiona na punkcie jedynej córki.


David Muri jako Miguel Valente
Adopcyjny ojciec Luny. Pracownik w domu Sharon. Jego żoną jest Monica Valente. Miguel jest szczery, pracowity i serdeczny. Te cechy sprawiają, że wszyscy bardzo go lubią i szanują. Dla Miguela najważniejsza na świecie jest jego rodzina.


Diego Álcala jako Tino
Pracownik w domu Sharon. Jest kierowcą. Tino jako jeden z nie wielu wie więcej na temat zaginionej siostrzenicy Sharon, dlatego bo opiekował się w szpitalu Robertem Munozem. Lubi bardzo szpiegować mieszkańców domu. Koleguje się z Cato.


Germán Tripel jako Cato
Pracownik w domu Sharon. Jest konserwatorem. Tino jako jeden z nie wielu wie więcej na temat zaginionej siostrzenicy Sharon, dlatego bo opiekował się w szpitalu Robertem Munozem. Lubi bardzo szpiegować mieszkańców domu jak i dużo je. Koleguje się z Tino. 


Antonella Querzoli jako Amanda
Gospodyni i sprzątaczka w domu Sharon. Bardzo przyjazna osoba. Wie o tragicznym wypadku jaki spotkał rodzinę Bensonów, podczas którego zginęli biologiczni rodzice Luny.


Carolina Ibarra jako Ana Simonetti
Mama Niny i była żona Ricardo. Rozwiedli się najprawdopodobniej z powodu problemów cywilizacyjnych.


Ezequiel Rodríguez jako Ricardo Simonetti
Ojciec Niny i była mąż Any. Jest dość niechlujny i lubi jeść pizzę. Bardzo lubi grać w gry video ze swoją córką Niną.


Paula Kohan jako Mora
Projektanta moda. Najlepsza przyjaciółka Any - matki Niny. Zawsze pomaga Lunie by zaczęła wierzyć w siebie.

Podobają Wam się opisy? Kogo z obsady już polubiliście?Premiera serialu "Soy Luna" już 16 maja w Disney Channel o 18.00.
Serial będzie emitowany od poniedziałku do czwartku!
Opisy są autorstwa własnego, również ze strony disney.pl i zagranicznych stron. Zakaz kopiowania!

11 komentarzy:

 1. Super post napisałeś! Ja polubiłam Lune Matteo i Ambar. A SL bedzie lecieć od poniedziałku do czwartku bo w piątek o 18:00 jest film. Prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest inny blok programowy specjalny na piątek. W tym tak jak napisałaś jest wtedy puszczony film :)

   Usuń
 2. Osobiście najbardziej do gustu przypadła mi Nina :) Opisy bardzo dobre, tak samo zdjęcia.
  simplyzosia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Najbardziej lubię Lunę i Nico! Są super!
  Opisy również bardzo mi się podobają. Widać, że są wyczerpujące :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Najbardziej lubię Matteo :D Podoba mi się jego styl!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawie opisane i dobrze się zapowiada :D Serial przypomina mi "Violettę" i już widać, że odniesie podobny sukces. Trochę mało o niej pisze, ale oprócz Luny najbardziej zaciekawiła mnie postać Jim :D Czy tylko mi Nicolas przypomina Nialla z One Direction? XD Ten sam uśmiech. Poza tym ładnie opisane, dobrze się to czyta. Czekam na jakąś recenzję i opis serialu, które mnie zachęcą, chyba że nie wytrzymam i sama wcześniej zacznę oglądać xD

  Zapraszam na mojego bloga poświęconego Dixie z "Lisa i Psa 2" "po prostu Dixie | LINK

  Pozdrawiam ♡

  OdpowiedzUsuń
 6. Można powiedzieć, że ten serial to plagiat! Violetta odniosła ogromny sukces i reżyser pewnie liczył, że z SL będzie tak samo. Ale już bez przesady! Nawet niektórzy aktorzy z SL grali w Violettcie! Chłopak największego wroga głównej bohaterki zakochuje sie w niej, broni przed swoją dziewczyną... Mora wspiera Lune i motywuje tak jak Angie Violette! Za duzo podobnych, a nawet identycznych wątków!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No są podobne wątki, ale również są też i inne, bardzo intrygujące. Obejrzysz parę odcinkó i zobaczysz że stwierdzisz że to zupełnie inny serial. W nim oprócz muzyki są też wrotki, motyw serialu, który jest bardzo fajny. Nie oceniajmy serialu tak szybko, jest nawet powiedzenia o książkach i to idealnie teraz pasuje - "Nie oceniaj książki po okładce". Tylko że tu serialu :)

   Usuń
 7. Wow, mega się postarałeś! Ja już nie mogę się doczekać serialu :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ana nie jest matką adopcyjnej luny tylko Niny ja już tego ni rozumiem wytłumaczy mi to ktoś prosze wytłumaczcie

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale przecież Sharon to jest chrzesna Ambar a nie jej mama a Ambar ma na nazwisko Smith

  OdpowiedzUsuń