Radio Disney Music Awards | RELACJA

Jak dobrze wszyscy wiecie wczoraj w Los Angeles odbyła się wielka gala "Radio Disney Music Awards", w której zwycięzców wybieraliśmy aż przez dwa miesiące! Kategorii było 17 z czego wychodzi że mogło wygrać 17 osób! Dodatkowo w tym roku oprócz zaskoczenia, że mogliśmy wybierać swoich ulubieńców, gala zostanie wyemitowana w naszym polskim Disney Channel oraz polska YouTuberka Sylwia Lipka uczestniczyła w tej wielkiej gali! Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej gali to zapraszam do rozwinięcia!RELACJA
Na imprezie pojawiło się mnóstwo gwiazd Disneya, jak też i z innych stacji!! Każdy kto mógł pojawić się na gali mógł przeżyć szok z tak dużej ilości gwiazd. Pojawili się między innymi Dove Cameron z narzeczonym Ryanem McCartan, Ariana Grande, Cameron BocyeSkai Jackson czy nawet Sofia Carson i Laura Marano z siostrą. Na całej gali razem z gwiazdami odbyło się bardzo dużo wywiadów jak i w internecie możemy znaleźć masę zdjęć z czerwonego dywanu. Jak dobrze wiecie była tam Sylwia Lipka i ma dla nas relacje z gali, w której na pewno pojawią się jakieś wywiady, pozdrowienia gwiazd, ponieważ już pierwsze mogliśmy zobaczyć na jej Snapchacie, które dostaliśmy od Skai Jackson, Camerona Bocye czy Bradleya Steven Perry. Ale to tylko parę osób, bo tak na prawdę było tych pozdrowień multum. Powinniśmy się cieszyć, że dzięki Sylwii gwiazdy Disneya wiedzą, że w Polsce mają dużo fanów. 

Na gali wystąpiła duża ilość gwiazd. Między innymi Sofia Carson zaśpiewała swoją pierwszą solową piosenkę "Love Is The Name". Laura Marano również to zrobiła i zaśpiewała swoją solową piosenkę "Boombox". Na gali również zaprezentowały się również między innymi Ariana Grande, Sabrina Carpenter czy nawet Joe Jonas z zespołem. Wyniki gali poznacie w kolejnym poście! :)


Będziecie oglądać galę oraz relacje Sylwii? Czekacie na nie? 


Premiera Radio Disney Music Awards już w Disney Channel - 27 maja o 18:00

8 komentarzy:

 1. Świetna relacja. Nie mogę doczekać się wyemitowania tego w Polsce!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna relacja, cieszę się, że Sylwia mogła reprezentować Polskę.
  simplyzosia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Nareszcie ktoś z Polski pokazał, że my także jesteśmy fanami Disney'a i marzymy o spotkaniu z gwiazdami!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam!!! Oglądałem relacje Sylwi na snapie, ale mało dodawała ich! Szkoda :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale się Sylwii poszczęściło. Jestem z niej mega dumna i czekam na relacje.
  Zapraszam również do siebie: http://jednorozcowodisneya.blogspot.com/ . Jestem wdzięczna za każdy komentarz i obserwację. Postaram się odwiedzić strony wszystkich osób, które zostawią po sobie jakiś ślad na moim blogu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pewnie będę oglądać! Ma szczęście że jej się udało!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nawet nie wiedziałam, że takie gale w ogóle istnieją. Super sprawa i fajnie, że Sylwii się poszczęściło.

  OdpowiedzUsuń