[Najlepsze w miesiącu] Maj 2016

Za nami już miesiąc maj. Zbliżamy się do ostatniego miesiąca szkoły w tym roku szkolnym! Na pewno dużo osób z Was się z tego cieszy, że nareszcie będziemy mogli odpocząć, zregenerować siły. Dziś jednak podsumujmy to co ciekawego wydarzyło się w maju! Miesiącu moim zdaniem bardzo udanym, ponieważ mogliśmy obejrzeć dużo nowości w telewizji. Jeśli jesteście ciekawi moich typów  i chcecie je poznać musicie zajrzeć do rozwinięcia!


Najlepsze (największe) wydarzenie miesiąca
Na samym początku miesiąca maja w Los Angeles odbyła się wielka gala RADIO DISNEY MUSIC AWARDS, która nagrodziła najlepszych w różnych dziedzinach. Na gali reprezentowała nas Sylwia Lipka i przeprowadziła wywiady z różnymi gwiazdami. Całą galę również mogliśmy obejrzeć w telewizji 27 maja o 18:00!

Najlepszy serial w miesiącu
Najczęściej w tym miesiącu oglądaliście serial "Soy Luna". Serial, który był wyczekiwany już od paru miesięcy. Każdy był ciekawy tego serialu z powodu tego, że dużo aktorów wystąpiło w tym serialu jak i opowiada ciekawą historię Luny Valente, której pasją jest jazda na wrotkach i muzyka. [link]

Najlepszy film w miesiącu
Co prawda to nie film. Lecz relacja, występ, koncert, ale trwał dłużej niż godzinę, czyli jak film, a dokładniej mam na myśli galę Radio Disney Music Awards na, którą wyczekiwaliście z niecierpliwością. Zwycięzcy [link]. Wykonania gwiazd [link]

Najlepsza piosenka w miesiącu
W miesiącu maj najczęściej i najbardziej wyczekiwaną piosenką była "Non Cadiamo Mai" w wykonaniu Lodovici Comello. Opracowanie piosenki możecie znaleźć na naszym blogu. [link]


Najlepszy post w miesiącu
Najczęściej w tym miesiącu czytaliście znów post o serialu "Miraculum: Biedronka i Czarny Kot", a najczęściej z tego miesiąca był czytany post z konkursem na autografy Olivii Holt i o wrotkach bohaterów serialu "Soy Luna".


Najlepszy (najaktywniejszy) czytelnik miesiąca
Najaktywniejszym czytelnikiem w maju był FILIP PRZYBYŁO. Gratulacje!Do zobaczenia za miesiąc!

12 komentarzy:

 1. Zgadzam się z każdym typem, tak samo uważam jak ty. Chociaż najlepsza piosenka moim zdaniem to - https://www.youtube.com/watch?v=bZYQtS668_o

  Gratuluje wygranemu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za wyróżnienie :) We wszystkich kategoriach się z tobą zgadzam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super post... zgadzam się z najlepszym serialem, Soy Luna 4-eva

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko spoko, tylko nie rozumiem statystyk, które wstawiłeś. Wydaje mi się, że pierwszy obrazek to najczęściej czytane posty od powstania bloga, a najczęściej w tym miesiącu były czytane te na obrazku niżej. Tylko nie zgadza mi się jedno: dlaczego te od powstania mają mniej wyświetleń, niż te z ostatniego miesiąca? Dziwnie to powstawiałeś, opis niejasny i nic z tego nie rozumiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja sam nie ogarniam statystyk. Pierwsze zdjęcie to najczęściej czytane posty w ostatnim miesiącu. Wliczają się w tym każdy post jaki był czytany, czyli np. jeśli czytelnicy w maju czytali post styczniowy i to tak często, że przewyższył posty majowe, pojawia się tam. A poniższe zdjęcie to zdjęcie najczęściej czytanych postów w miesiącu MAJ. W edytorze, gdzie dodaje się posty, obok podliczają się ich wyświetlenia i wybrałem te, które miały najwięcej. A dlaczego one nie pojawiają się w ogólnych podsumowaniach to nie wiem. Tak jak mówiłem nie ogarniam tego i raczej w następnym miesiącu tego nie będę dodawał, bo nie wiem, które dobrze zlicza.

   Usuń
  2. Mnie podlicza to dobrze za każdym razem i nie ma takiej przepaści pomiędzy nimi - nieważne czy zaznaczę miesiąc, dzień czy od początku. Tutaj ewidentnie coś namieszałeś i sam się w tym pogubiłeś. xD Zaraz na snapie wstawię swoje staty to zobaczysz, że tak nie jest i wszystko podlicza się jak trzeba.

   Usuń
  3. Nie wiem jak tu można namieszać. Wybieram statystyki z miesiąca i robię zdjęcie, a to czemu statystyki wyglądaja inaczej w ogólnym podsumowaniu a inaczej w postach pisanych to nie moja wina. Może coś robię źle, źle wciskam lub mam coś źle ustawione. Nie wiem, najlepiej nie będę ich pokazywał skoro coś źle wskazują.

   Usuń
  4. Wszystko się zgadza. Miałam okazję przejrzeć pełniejsze staty i zgadza się to jak najbardziej. Post o Miraculum w samym miesiącu maj miał tyle wyświetleń ile jest na screenie. Więc wszystko jest w porządku ;) zresztą jak zobaczymy posta i przeczytamy jest on mega treściwy więc nie dziwię się, że był czytany aż tak długo i pewnie jeszcze chocho czasu będzie.

   Usuń
 5. Z większością się zgadzam, zakochałam się w Soy Lunie. Podobnie jak Kraina Disneya nie rozumiem tylko statystyk.
  simplyzosia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy wybór ulubieńców, mam tylko inne zdanie na temat ulubionwj piosenki maja. Czekam na kolejne posty

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne podsumowanie! Piosenkę Lodo w tym miesiącu najczęściej słuchałam ♥
  dovecameronpolska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Super podsumowanie zgadzam się z Tobą w 100% z RDMA i z piosenką Non cadiamo mai! Uwielbiam ją ♥ Jest najlepsza :***

  OdpowiedzUsuń