Drugi sezon serialu "Alex i spółka"

Już dziś punktualnie o 20.00 w Disney Channel zostanie wyemitowany pierwszy odcinek drugiego sezonu! Sezon drugi jest pełen nowości! Nowe piosenki, nowe postacie oraz bardzo dużo ciekawych wątków. Jeśli chcecie dowiedzieć się co nowego czeka nas w nowym sezonie to zapraszam gorąco do rozwinięcia!

 

Tak jak wspominałem sezon drugi jest pełen nowości. W tym sezonie tata Alexa postanawia przeprowadzić się do Stanów i zabierać całą rodzinę. Jednak Alex tego nie chce. Za wszelką cenę będzie starał się zostać w dotychczasowym miejscu. W nowym sezonie z nowych bohaterów poznamy mamę Lindy. Będzie ona nową właścicielką szkoły. Dodatkowo okazuje się, że piętnaście lat temu Profesor Belli spotykał się z mamą Lindy!


W tym sezonie nie zabraknie również dobrej muzyki! Między innymi poznamy piosenkę "All The While", "Incredibile" czy "We Are One", gdzie album nosi taką samą nazwę! Opracowania jednej z piosenek, możecie znaleźć już na naszym blogu - [link] Również w drugim sezonie zespół Alexa i spółki weźmie udział w konkursie talent show. Linda i jej najlepsze przyjaciółki również wezmą w nim udział.


Alex i Nicol będą razem szczęśliwi do czasu, gdy pojawi się nowy chłopak o imieniu David, który zakocha się w Nicol. Chłopak znajduje się w szkole ze względu, że odbywa w niej praktyki. Emma i Christian zaczną czuć coś do siebie. Sam i Rebecca zaczną coś do siebie czuć. Będą nawzajem się czegoś uczyć. On ja śpiewu, a ona jego tańca.  Lecz jednak nie będzie to łatwe dla nich, ponieważ Rebecca to najlepsza przyjaciółka Lindy.


Jak sami widzicie nadchodzący sezon zapowiada się bardzo interesująco. Moim zdaniem może być nawet lepszy niż pierwszy. Po za tym piosenki z nowego sezonu już mnie kupiły. :) 

A wy jak uważacie, czy sezon drugi będzie również tak fajny jak pierwszy? 

12 komentarzy:

 1. Zapowiada się ciekawie^^ Postaram się nie przegapić żadnego odcinka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że blog zmienił na profesjonalny wygląd szablonu i nawet posty są teraz coraz lepsze, oby tak dalej! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę oglądać na pewno, już odliczam do premiery, która już wkrótce :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Będę oglądać :D Zapowiada się ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 5. Czemu disney chanel polska nie wyemitowała całego 2 sezonu , tylko 24 marca 2016 zaczeła go powtarzać. Prosze o odpowiedz .FAN

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Disney w kwietniu planował emisje odcinków 14-18, 21-23 marca o 20:00 i tak właśnie było. Teraz nastąpiły święta, więc przerwali emisję i kolejne odcinki prawdopodobnie w kwietniu lecz jeszcze nie wiadomo. Dowiemy się w kolejnej ramówce. Do końca sezonu został tylko 5 odcinków, więc bardzo mało i w każdej chwili można je wyemitować. Bądź cierpliwa.

   Usuń
 6. Prosze dać znać kiedy zostaną wyemitowane odcinki 27-31 bardzo PROSZĘ !!! Zagorzały FAN

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie wiadomo. Na pewno nie w kwietniu.

   Usuń
 7. A kiedy będzie wiadomo !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowe odcinki pojawią się w Maju lub Czerwcu.

   Usuń
 8. Kiedy premiera odcinka 14 sezonu 2 ? :((

  OdpowiedzUsuń
 9. superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  OdpowiedzUsuń