[RECENZJA] Film "Violetta Journey: Podróż" na DVD

Dziś przychodzę do Was z kolejną recenzją. Tym razem jest to płyta od firmy Galapagos z filmem "Violetta Journey: Podróż". Chociaż film miał swoją premierę w telewizji to i tak dużo osób decyduje się kupić tą płytę by zobaczyć swoich idolu znów i poczuć te emocje jakie można przeżyć podczas oglądania tego filmu.

Zapraszam do rozwinięcia, gdzie znajduje się moja recenzja!

OPIS FILMU

Przeżyj niezwykłą przygodę razem z aktorami serialu! Przenieś się na koncert Violetta Live w Montpellier, zobacz wywiady i poznaj sekrety zza kulis. To Violetta, jakiej jeszcze nie znasz! Odkryj ekskluzywne zdjęcia i ciekawe momenty z europejskiej trasy Violetty. Dzięki materiałowi dodatkowemu odkryjesz nieznaną historię Martiny Stoessel i niezwykłe przygody obsady serialu.

ZWIASTUN

RECENZJA

Płyta w całej okazałości prezentuje się bardzo fajnie. Całe opakowanie płyty jak zwykle jest w odcieniach fioletu. Przód wygląda jak zdjęcie promujące całą  międzynarodową trasę "Violetta Live 2015", jedynie dodany jest tytuł filmu "Violetta Journey: Podróż". Za to tył opakowania zawiera, krótki  opis zawartości filmu i parę zdjęć.
Od początku myślałem, że płyta znajdująca się w środku będzie filetowa, jak to zwykle bywa, a tu niespodzianka, płyta jest biała! Ku zaskoczeniu płyta bardzo ładnie się prezentuje. Menu płyty jest bardzo przejrzyste. Film możemy obejrzeć w 4 językach, Hiszpańskim, Francuskim, Portugalskim oraz Polskim.
Film jak pewnie wiecie, jest opowieścią obsady o początkach serialu jak i o końcu. W pewnych momentach filmu, pokazywane są piosenki z "Międzynarodowej Trasy Violetta Live 2015". Jeśli chcecie przeczytać całą recenzję filmu to zapraszam tu - [link].
Cały film jest bardzo dopracowany, warty swojej ceny. Każdy V-lovers powinien kupić ową płytę i mieć ją u siebie w kolekcji, ponieważ ta płyta to idealne zakończenie całego serialu "Violetta". 

PODSUMOWANIE

Podsumowując wszystko, płyta "Violetta Journey: Podróż" to bardzo dobry pomysł na wydanie swoich pieniędzy. Obiecuję Wam, że pieniądze nie wydacie w błoto. Cały film jak i opakowanie płyty są bardzo dopracowane, wszystko jest warte swej ceny.

OCENA
Wygląd opakowania: 10/10
Zawartość opakowania/ płyta: 10/10
Film: 9/10
Sumując: 29/30

Podoba Wam się recenzja? Posiadacie swoją płytę? Piszcie w komentarzach!

5 komentarzy:

 1. Super recenzja, muszę kupić tą płytę :)
  /katty

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już posiadam tą płytę i również mi sie podoba

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne zdjęcia oraz fajnie sie czyta recenzje

  OdpowiedzUsuń
 4. A Violetty juz nie będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, ale już nie. Sezon 3 był ostatnim. Jedynie jeszcze powstaje film "Tini nowe życie Violetty", który będzie po części połączony z serialem lecz i tak tam występuje tylko 5 członków starej ekipy, więc nie zabardzo to związane z Violettą.

   Usuń