Etiuda Krainy Lodu!


Pamiętacie hit Disneya "Kraina lodu"? Wiem, że pytanie bezsensowne, każdy go zna! Jest to wielki hit kinowy! Parę miesięcy temu dostaliśmy dalszy ciąg historii! Jest to krótkometrażówka lecz bardzo fajna. Zapraszam wszystkich ciekawych do rozwinięcia.


W ostatnim czasie ukazał się nowy film, a właściwie etiuda filowa. Kontynuacja części "Kraina lodu", ale tym razem "Gorączka lodu". Film można było zobaczyć wraz z filmem "Kopciuszek", ale
w ostatnim czasie pokazywał go Disney, na kanale Disney Channel Polska jak i wiele stron internetowych.

Zwiastun


Film opowiada o przygotowaniach do urodzin Anny. Wszyscy są bardzo zaangażowani, ale po drodze da się odczuć parę komplikacji.

Część I


W tej części rozpoczynają się przygotowania. Anna nie ma pojęcia, co szykuje dla niej siostra wraz bliskimi, no i oczywiście z Olafem. Nie wszystko idzie zgodnie z planem, ale krok po kroku plan jest realizowany.

Część II


Przygotowania toczą się pełną parą, pojawia się jednak komplikacji z powodu złego samopoczucia Elzy. Jednak sama Elza się nie poddaje i lekceważy objawy i stara się, aby urodziny Anny były wyśmienite.

Część III

 

Elza daje się przekonać Annie, że jest chora, dlatego Anna odprowadza ją do łóżka. Po drodze jednak jej niespodzianka urodzinowa się ujawnia i Anna jest zachwycona. 

Podoba Wam się "Gorączka lodu"?

2 komentarze: