Co Martina Stoessel robi po zakończeniu "Violetty"?


Martina Stoessel dla wielu fanów będzie nadal "Violettą" i raczej się to nie zmieni, ale co słychać u gwiazdy po zakończeniu serialu i wielkiej trasy koncertowej "Violetta Live"? 

Aby tego się dowiedzieć zapraszam do rozwinięcia.

Tini w ostatnim czasie postanowiła zmienić fryzurę na bardziej stonowaną i elegancką. Jednak dalej wygląda olśniewająco, a fani są zadowoleni tą zmianą. Widać, że Tini oprócz serialu, zmieniła także wygląd.
martina stoessel zdjecia
Wielu mówi, że malujemy się, żeby ukryć niedoskonałości, ale Martina nawet bez makijażu wygląda olśniewająco zobaczcie sami!
martina stoessel bikini zdjecia
W ostatnim czasie Martina kręci zdjęcia do nowego filmu "Tini - Nowe Życie Violetty", którego premiera już 4 maja. Między przerwami kręcenia filmu Tini spędza dużo czasu wraz z Jorge Blanco. Od pewnego czasu widać, że aktorzy mają do siebie słabość, ale nie potwierdzają tego.
martina stoessel jorge blanco

A Wam jak się wydaje, jest coś między Tini, a Jorge?
Podoba Wam się jej nowa fryzura?

5 komentarzy:

 1. Znów mało sie dowiedzieliśmy, ty paulina masz problemy z rozbudowywaniem postów, piszesz bardzo mało informacji, czasem nie na temat, musi się to zmienić
  /katty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pysk małolato ! Paula robi dużo, mogłaś się zgłosić do naboru i zobaczylibysmy ile ty zrobiła, i czy dobrze...

   Usuń
  2. Może bym dobrze nie zrobiła, dlatego się nie zgłaszam, więc ona też nie powinna, skoro nie potrafi robić dobrze postów. A tak a propo nie musisz innych wyzywać!
   /katty

   Usuń
 2. Znów zgadzam się z katty post słaby, w dodatku zdjęcia się nie pokazują, po prostu Paula tu się nie nadaje!

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę mało Paula się nie nadaje. To jest słaby post...

  OdpowiedzUsuń