[Relacja] Disney Day

Tak wiem, Disney Day był już dawno, dokładnie było to 20 sierpnia br. Chcę wam napisać tą relację, ponieważ jest to wydarzenie związane z Disneyem, a skoro na nim byłem to czemu by go nie opisać? Na spotkanie mogły iść tylko osoby, które wygrały konkurs wytwórni Universal Music Polska, gdzie zadaniem było zrobić portret Violetty. Jak widzicie, udało mi się i sam jestem zaskoczony tym, że wybrali mnie. Zgłoszonych prac serio mieli bardzo dużo. Żeby dowiedzieć, się jak było na spotkaniu, zapraszam do rozwinięcia!


Spotkanie odbyło się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wstępnie miało to być o 15,45 lecz były opóźnienia i wpuścili nas dopiero o 16.00 i na dodatek po tym jak dostaliśmy smycze z plakietką "Violetta Live" to musieliśmy jeszcze czekać z 15 minut na obsadę, ponieważ jeszcze telewizja przeprowadzała wywiady. Chociaż oczekiwanie było trudne, bo każdy chciałby już zobaczyć obsadę to jednak się nie nudziliśmy, bo gadaliśmy razem o tym samym, czyli o serialu "Violetta", przecież każdy z nas tam ich bardzo kochał.


Gdy weszła obsada, to na początku był malutki pisk. Obsada przywitała się z nami po polsku. <3 To ich piękne "Czesc", nigdy nie zapomnę. Po tym każdy po kolei dochodził do nich dał im prezent, poprosił o autograf i zdjęcie i szybko kolejna osoba. Każdy musiał się szybko uwijać, bo obsada miała tylko pół godziny dla nas, a osób było około 25 więc to bardzo długo. Na szczęście mi się się udało zdobyć autografy od każdego, niektórym niestety nie. :( Przez ten cały pośpiech zrobiło się wielkie zmieszanie, więc dlatego niektórzy nie mieli od każdego autografu.


Autografy obsadyObsada jest bardzo fajna, wręcz kochana. Zawsze dziękowali za prezenty, byli z tego zadowoleni, że tak ich kochamy. Chcieli z nami porozmawiać, no ale przez ten pośpiech trudno było cokolwiek powiedzieć. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkam kogoś z nich. Bardzo ich lubię. Życzę im owocnej
dalszej solowej kariery.

Nagranie z ich pobytu


A wy lubicie obsadę serialu "Violetta"? Byliście na ich koncertach w Polsce? Spotkaliście ich na żywo? Piszcie swoje odpowiedzi w komentarzach! Czekamy!


Przeżyj to jeszcze raz! Violetta codziennie o 20.00 od poniedziałku na Disney Channel. Zaparaszamy!

7 komentarzy:

 1. Fajnie,że spotykasz tak wszystkich na ŻYWO :) Gratuluję.Też zastanawiałam się czy narysować ten portret czy nie,ale tak wyszło,że go nie zrobiłam .Tak czy inaczej jeszcze raz gratuluję i mam nadzieję,że spotkasz ich ponownie...

  OdpowiedzUsuń
 2. Super relacja. Mi udało się spotkać Jorge i Tini. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dołączam się do pytania

   Usuń
  2. Byłby już dawno, bo na bajach jest niby, ale żaden nie działa i czekam aż ktoś doda działający odcinek. Jeśli taki dostanę odrazu go dodam.

   Usuń
 4. trzeba było oglądać dzisiaj w telewizji.

  Kamil//

  OdpowiedzUsuń