Odwiedzamy miejsca z planu cz.1

Dziś rozpocznę nową serię, na której pomysł wpadłam dość niedawno. Zabiorę Was w podróż w różne miejsca serialu. Ciekawych zapraszam do rozwinięcia.
Dzisiaj zabiorę Was do domu Zaca, a konkretnie do jego "garażu". Jest on mały, ale przytulny i ciekawie wyposażony. Działo się w nim wiele scen, np.: romantycznych miedzy Zaciem i Evie, Zaciem i Lylą, to tam został wypróbowany trójząb, to tu miała miejsce pierwsza pełnia Zaca.

Oto jak wygląda:

 

Jest to biały domek, z niewielką ilością okien widocznych od frontu. Z prawej strony znajduje się fragment ogrodzenia, a od frontowej części znajduje się wejście, które jest zasłonięte małym daszkiem. 

Zac's garage 2 

Pokój ma trochę mebli w starodawnym stylu. Znajduje się tam telewizor, a tuż nad nim gazetki ze zdjęciami. Obok możemy zauważyć sprzęt grający i kolekcję płyt. 

Zac's Garage 3 

Pokój jest stylowo urządzony. Znajdują się tam dwie kanapy, najprawdopodobniej jedna rozkładana, na środku stoi stoliczek. Po bokach możemy zauważyć stylowe dodatki w postaci lamp. Po prawej stronie znajduje się kącik z pamiątkami.  

Zac's Bed 

Tak wygląda łóżko Zaca. Po prawej stronie widzimy gitarę. Wiemy również z serialu, że w pokoju Zaca znajduje się wiele spławików i wędek wynikających z jego wcześniejszej pasji.

Podoba się Wam?


3 komentarze: