''Syreny z Mako 2" odcinek 6 - streszczenie

'Stormy seas' - 'Wzburzone morza'

Na plaży ratownik prosi Cama, aby zastąpił go na jakiś czas i zaopiekował się chłopcem kiedy go nie będzie. Tymczasem Eric próbuje zdobyć informacje na temat Zaca i jego silnej więzi z Mako. Sirena uczy Evie używać mocy. Chłopiec, którym ma opiekować się Cam jest znudzony i postanawia się trochę zabawić. Jednak jego zachowanie powoli zaczyna działać Camowi na nerwy. Gdy przychodzi Eric, żeby zapytać Cama o Zaca, ten chce wyrwać chłopcu kubeł z wodą. Nagle go puszcza a woda oblewa Erica. Biegnie szybko do wody. Cam podejrzewa , iż on też jest syrenem. Idzie po deskę i wskakuje do wody w poszukiwaniu Erica. Podczas ich wspólnej konwersacji na plażę wraca ratownik. Chłopiec opowiada mu wszystko, i że widział Cama jak rozmawiał z Ericiem. Cam wracając na brzeg zaprzecza ,iż z nikim nie rozmawiał. Ratownik nie wierzy mu zbytnio i mówi ,że jak Eric nie pokaże się na plaży zawiadomi policję. Sirena i Ondina urządzają konkurs, która syrena ma większą moc. Tymi zmaganiami wywołują burzę. Sirena wygrywa rywalizację. Zac spotyka Erica w kafejce. Ten mówi mu co się wydarzyło. Zac ostrzega go ,aby nie kumplował się z Camem ,lecz Eric postanawia mu pomóc . On wiedząc ,iż będzie miał kłopoty wraca do wody i ponownie natyka się na Erica, który mówi ,żeby popłynęli za skały. Razem wracają na plaże. Eric mówi, że jest bohaterem ponieważ go uratował. Po tym co wspólnie przeszli zostają przyjaciółmi.                                                              Zdjęcia z odcinka:                                                                                                                                            Ps.: Napiszcie w komentarzu czy podoba się Wam streszczenie :)

7 komentarzy:

 1. Szczerze niezbyt nie jestem hejtem ale mówię co czuje... Jakoś ci to nie siadlo XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co jest nie tak ?...są powtórzenia?... źle pod względem gramatycznym?...za długie? Anonimie sprecyzuj troszkę swoją wypowiedź proszę :) to ważne.

   Usuń
  2. Co jest nie tak ?...są powtórzenia?... źle pod względem gramatycznym?...za długie? Anonimie sprecyzuj troszkę swoją wypowiedź proszę :) to ważne.

   Usuń
 2. Moim zdaniem wszystko jest spoko/Percy

  OdpowiedzUsuń
 3. Powtórzenia... Mieszanina czasów.... Dziwny język.... Sorry za szczerość XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiesz mi o co chodzi w 'mieszaninie czasów' i 'dziwnym języku' znawco poprawnej polszczyzny...xd
   Ps.: jeśli chodzi ci o powtórzenia imion,to wierz mi ,że jest to dozwolone w streszczeniach.

   Usuń
 4. Świetne! Tylko szkoda że na moim laptopie odcinek nigdy nie załaduje się do końca! :( Ale dobrze że piszesz streszczenia. :D Kiedy kolejne streszczenie? Będę czekać z niecierpliwością! :)

  OdpowiedzUsuń