"Syreny z Mako 2" Odcinek 2 - streszczenie


Co takiego wydarzyło się w drugim odcinku? Czy Ondina i Mimmi zabiorą moce Evie? Czy Evie chce byś syreną? Kto będzie wiedział o tym, że Evie jest syreną? Dowiecie się wszystkiego czytając streszczenie!
Odcinek 2 - "Sticky Situation" - "Lepka sytuacja"


Evie nadal nie wierzy, że jest syreną. Idzie wziąć kąpiel i po paru sekundach zamienia się w syrenę. 
Sirena, Ondina i Mimmi rozmawiają w księżycowej sadzawce o tym co stało w czasie pełni. Po dłuższej dyskusji decydują, że muszą Evie zamienić z powrotem w normalną ludzką dziewczynę.
Carly rozmawiając z Evie w Ocean Cafe zauważyła, że skóra koleżanki jest bardziej połyskliwa niż zwykle.Mimmi w grocie Rity tworzy różowy lepki roztwór, który podobno ma odmienić Evie. Nie są pewni tego, więc próbują pierw na jabłku czy on zamieni się w banana, a później banan w jabłko. Próba im się udała, więc z tej mazi Mimmi wyrzeźbiła Evie jako syrena i zaczęła próbować ją zamienić w człowieka. Najgorsze jest to, że Evie zamienia się w Ocean Cafe w syrenę, przy Zacu i Camie, przez co on dowiaduje się, że Evie to syrena. Szybko zabiera Evie Zac, a Cam odwraca uwagę ludzi, mówiąc im, że chce urządzić imprezę niespodziankę. Jak Zac schował już Evie, Cam wszystko odwołuje, a Carly powiedziała, że ma urodzin za pare miesięcy .Mimmi nie mogła sobie poradzić z przemianą Evie. Co chwilę coś nie wychodziło. Aż poszedł Zac do groty Rity i zniszczył ten różowy wywar, a Evie odmieniła się w człowieka, chociaż mocy nie straciła.W księżycowym jezioru Evie oznajmia Mimmi i Ondinie, że nie chce tracić mocy, ale jeśli będą próbowały jej zabrać moce to muszą ją o tym poinformować, by wiedziała o tym, a w zamian ona nie wyda ich tajemnicy.


Kolejne streszczenie prawdopodobnie jutro!
W streszczeniu pomagał mi Piotrek (nowa osoba współpracująca z nami)
Zakaz kopiowania! Uszanujcie naszą pracę!

3 komentarze: