"Syreny z Mako 2" Odcinek 1 - opracowanie

Odcinek 1 - "The Seventh Cycle" - "Siódmy cykl"Lyla i Nixie udały się w poszukiwaniu nowego domu, gdyż cały ród Mako nie może pozostać na otwartym oceanie. Sirena spotyka się na morzu z ławicą i próbuje przekonać ją, że ​​Zac nie jest dla nich zagrożeniem, a wręcz przyjacielem. lecz ławica trzyma swojego i nie pozwala na powrót Ławicy Syren na wyspę Mako, a tym bardziej na powrót Sireny do ławicy. 


Dwie nowe syreny, Ondina i Mimmi, słyszały całą rozmowę i chcą pomóc Sirenie i ławicy by Zac stracił swoje moce.
Obie z Sireną udają się na ląd. Poznają Posejdona, ale jak to syreny boją się go. Idą do Ocean Cafe. Sirena wita się z Davidem, a Mimmi i Ondina udają się do Zaca by go ostrzec o tym, że dziś ma odbyć swój siódmy cykl bycia syrenem i chcą mu pomóc lecz on odmawia. 


Chociaż Zac odmówił raz próbują i drugi. Mimmi próbuje w przebieralni, a Ondina znów przy stoliku. Zac nie chce słuchać Ondiny, więc mocą chce ją odepchnąć lecz ta nie daje za wygraną i on również działa na niego mocą. Przez to, że razem używali mocy drink wybucha i oblewa ich. A przecież drinki są zrobione z wody, muszą uciekać i skaczą do wody.

  
Niezrażony, że pełnia zadziała Zac razem z Evie idzie na noc z muzyką, gdzie śpiewa Sirena. Ondina również przychodzi, a za to Mimmi płynie do groty Rity i z jej eliksirów robi wywar dzięki, któremu będą mogły zabrać moce Zakowi.Nadchodzi pełnia, a Zac źle się czuje, aż wychodzi na zewnątrz by przewietrzyć się. Przychodzą do niego Cam, Siren i Evie. Zac chce płynąć na Mako lecz wszyscy mu nie pozwalają. Z dala stoi Mimmi i Ondina, wszystko słyszą. Cam zaczął kłócić się z Zackiem, więc nowe syreny odrzucają Cama do tyłu mocą, by Zac popłynął na Mako i tak się dzieje.


Po tym jak Ondina, Mimmi i Zac popłyneli na Mako. Evie jest przestraszona i boi się, że zrobią coś Zackowi, więc każe Camowi zabrać się na Mako. Gdy Zac wpływa do księżycowej sadzawki zaraz po nim wpływają nowe syreny i zaczynają używać swoich mocy i wywaru, który spowoduje utratę mocy przez trytona. Evie i Cam szybko dopływają do wyspy i Evie wskakuje do wody i płynie w kierunku księżycowej sadzawki by uratować swojego chłopaka.


Evie udaje się znaleźć wejście do sadzawki i wpływa. Przez to, że Evie wpłynęła do jeziorka, wywar przestał działać i pełnia przestała górować nad Mako lecz Evie przez pare sekund traci przytomność, a Ondina i Mimmi uciekają. 


Na kolejny dzień Zac spotyka się z Evie na pomoście. Rozmawiają o tym co stało się w nocy poprzedniego dnia. Zac myśli, że Evie jest syreną, a ona mówi, że nie, ale dla pewności sprawdza i oblewa się wodą. Po paru sekundach wpada do wody i staje się syreną. Całemu zajściu przygląda się Mimmi, Ondina i Sirena. Wszyscy są w szoku.
Podobał wam się odcinek i streszczenie pisane przeze mnie? Chcecie kolejne streszczenie odcinka 2? Piszcie w komentarzach!
WKRÓTCE ODCINEK Z POLSKIMI NAPISAMI !

ZAKAZ KOPIOWANIA! USZANUJCIE MOJĄ PRACĘ!

8 komentarzy:

 1. Kiedy mniej wiecej pojawi sie 1 odcinek z napisami? Ktos od was bedzie tlumaczyl czy jak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za niedługo, będzie post o wszystkim, kto, kiedy bedzie tłumaczył

   Usuń
 2. Ja oglądałam tylko do tego jak Rita prawie przyłapała Mimmi. Bo dalej nie chciało mi sie załadować :( ale streszczenie moge poczytać więc chce 2 odcinek!!! ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) jeśli ci się zacieło to zmień sobie jakoś video na mniejsza lub zatrzymaj i poczekaj chwile aż sie załaduje

   Usuń
 3. Chciałabym streszczenie z odcinkiem 13 :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie, ale pierw przed nim 12 streszczeń, może że zrobię wyjątek i będzie szybciej

   Usuń