"H2O - wystarczy kropla" wraca do Disney Chanel

Każdy fan serialu "H2O - wystarczy kropla" był smutny, że Disney ściąga z anteny serial i zastępuje go serialem "Syreny z Mako". Po pewnym czasie fani przyzwyczaili się do nowego serialu lecz cały czas pisali na stronach Disneya, aby puszczali też H2O, ale Disney się nie zgadzał. Już w tamtym roku pierwszy sezon się skończył i w kółko powtarzano 26 odcinków aż do znudzenia. Od tego roku (styczeń i luty) Disney emituje tylko odcinki w soboty i niedziele, więc zabrano nam prawie serial o syrenkach i w telewizji nie ma naszych kochanych syrenek, ale dlaczego, czemu zmniejszono emisję odcinków serialu "Syreny z Mako" ?


Dowiecie się w rozwinięciu.

PRZYPOMNIENIE - jutro o 07.30 dwa odcinki, a powtórka o 17.00Otóż nadal dużo osób pisze na NK i Facebooku Disneya, aby puścili odcinki serialu 
"H2O - wystarczy kropla" i co się stało ? Disney przemyślał nasze prośby i się zgodził, żeby odcinki H2O znów były na jej antenie!Disney Channel Polska zdecydował, że "Syreny z Mako" nadal będą nadawane w weekendy (SOBOTA - 1 odcinek, NIEDZIELA - 2 odcinki),ale za to w tygodniu i również w weekendy będzie nadawany serial "H2O - wystarczy kropla" SEZON 1.Regularna emisja wraca 16 LUTEGO 2015 ROKU.
Godziny emisji są takie same przez cały tydzień. 
Rano o 7.30 będzie nadawany jeden odcinek i zaraz po nim drugi o 8.00. Większość osób będzie w szkole więc nikt nie będzie mógł oglądać, więc będzie powtórka tego samego dnia o 17.00 jeden odcinek i po nim kolejny o 17.30

W weekendy nie wiemy czy będą to powtórki odcinków z tygodnia czy kolejne odcinki, ale raczej to drugie. Jak będziemy wiedzieć na 100% napiszemy o tym.

Cieszycie się, że wasz/nasz kochany serial znów będzie emitowany w telewizji? Bo ja bardzooooo.
Prawdopodobnie te odcinki będą nadawane puki nie będzie w Polsce drugiego sezonu "Syren z Mako".

6 komentarzy:

 1. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, ALE FAJNIE ♥ Super bedzie powspominać sobie to wszystko, mega :'')

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie , uwielbiam H2O! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O MATKO! ALE SUPERANCKO!! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. A kiedy bedzie drugi sezon H2o wystarczy kropla? Bo bylo by glupio gdyby puscili tylko 1 sezon

  OdpowiedzUsuń
 5. jak fajnie u wielbiam H2O

  OdpowiedzUsuń