[Zapowiedź] Zaplątani: Serial

Film "Zaplątani" osiągnął duży sukces. Przygodę Roszpunki widziało bardzo dużo osób, dlatego film był kontynuowany krótkometrażówką w 2012 roku o nazwie "I żyli długo i zaplątani", który opowiadał o ślubie Roszpunki i Flynna po powrocie do królestwa. Jednak Disney po tym nie zrezygnował z kontynuacji i już w tym roku zaprezentował nam nowy serial animowany "Zaplątani: Serial", którego akcja rozgrywa się po wydarzeniach z filmu "Zaplątani", ale przed historią z krótkometrażówki "I żyli długo i zaplątani". Roszpunka ponownie zapoznaje się z rodzicami, królestwem i jego mieszkańcami, ale dziewczyna zdaje sobie sprawę, że zanim zostanie królową, musi się jeszcze wiele nauczyć, więc zawiesza koronację i małżeństwo. Decyduje się wyruszyć na przygodę z Eugenem, kameleonem Pascalem i dziwacznym koniem Maximusem oraz twardą panią dworu imieniem Cassandra, która staje się jej zaufaną przyjaciółką. Premierowe emisje od poniedziałku do piątku, od 25 września o 18:00.Zarówno pilot serialu, jak i jego pozostałe odcinki dotyczyć będą losów Roszpunki po jej powrocie do domu i kochających rodziców. Jej wrodzona ciekawość świata oraz nieustraszony charakter prowadzą do ciągłego poznawania nieznanego jej dotąd otoczenia. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że przez lata zamknięcia w wieży, posiada braki w wiedzy, które chce jak najszybciej nadrobić. Oczywiście w swoich przygodach może liczyć na ukochanego Flynna, a także kameleona Pascala oraz konia Maximusa. Zyskuje również nową przyjaciółkę i powierniczkę tajemnic Cassandrę. Podczas jednej z ich potajemnych wypraw za mury zamku napotykają one na magiczne kamienie, dzięki którym Roszpunce odrasta burza złotych włosów, z którymi musi ponownie nauczyć się sobie radzić.

PREMIERA SERIALU JUŻ 25 WRZEŚNIA O 18:00 W DISNEY CHANNEL!

 

Będziecie oglądać? Lubicie Roszpunkę?

10 komentarzy:

 1. Po zwiastunie serialu bardzo spodobał mi się ten serial i nie mogę doczekać się premiery. Na pewno obejrzę pierwszy odcinek a czy kolejne to się okaże!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiecie szczerze kiedy Soy Luna 2 ?! Oprócz jesieni i września bo każdy wie ! BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDZ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiemy, ale nie możemy jeszcze podawać dokładnej daty :)

   Usuń
  2. A skąd wiecie !

   Usuń
  3. oraz dla czego nie możecie powiedzieć i czy to 25 wrzesień będzie Soy luna 1

   Usuń
  4. To nie jest na tą sprawę, pisz do nas na aska. A wiemy to od Disney Polska

   Usuń
  5. Wiecie kiedy premiera filmu Następcy 2

   Usuń
  6. Ile razy mam pisać, że pytania zadawajcie pod odpowiedni post lub na asku - https://ask.fm/DisneyPolskaOFC

   Usuń
 3. Ja bardzo uwielbiam Roszpunkę i cieszę się, że powstał serial o niej. Jest jedną z moich ulubionych księżniczek Disney'a a taki serial z nią w roli głównej na pewno będzie ciekawy. Nie mogę się doczekać premiery i postaram się obejrzeć!

  OdpowiedzUsuń
 4. Obejrzalem wszystkie odcinki po angielsku i jestem zadowolony :D czekam na polską premierę

  OdpowiedzUsuń