[Zapowiedź] Alex i spółka. Jak dorosnąć pod okiem rodziców

Już w tym miesiącu na ekranach naszych telewizorów zawita nowy film Disney Channel, a mianowicie włoska produkcja na podstawie serialu "Alex i spółka". Film będzie nosić tytuł "Alex i spółka. Jak dorosnąć pod okiem rodziców" (wł. "Alex & Co. Come diventare grandi nonostante i genitori"), a jego premiera już pod koniec miesiąca. Jeśli jesteście zainteresowani filmem to koniecznie zajrzyjcie do rozwinięcia, ponieważ tam przeczytacie o czym jest ten film, kiedy jego premiera oraz będziecie mogli obejrzeć polski zwiastun!


FABUŁA FILMU
Alex, Sam, Emma, Christian oraz Nicole to grupa utalentowanych nastolatków, która pragnie odnieść sukces w przemyśle muzycznym. Rodzice bagatelizują jednak ich marzenia, karząc dzieciom skupić się na nauce. Kiedy jedna z rozgłośni radiowych organizuje koncert dla licealnych zespołów Alex i spółka nie posiadają się z radości. Jednak nowy, surowy dyrektor sprzeciwia się ich występowi. Czy Alex i jego przyjaciele zdołają pokonać wszystkie przeszkody? Szczególnie te stawiane przez dyrektora i rodziców, którzy niechętnie wspierają ich w realizacji marzeń?


ZWIASTUN
Premiera filmu już 22 lipca o 8:30 w Disney Channel!
Powtórka natomiast tego samego dnia o 18:30!


ZDJĘCIA PROMOCYJNE


 
 
 

 Lubicie serial "Alex i spółka" oraz jego bohaterów?
Cieszycie się, że produkcja zawita do polskiego Disney Channel?

3 komentarze:

  1. Nareszcie!!!!! Czekałam na ten film już bardzo długo, myślałam w końcu że nie pojawi się w Polsce, a tu taka niespodzianka! :D Bardzo się cieszę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Już nie mogę się doczekać, będę oglądać!

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo lubię serial Alex i spółka i bardzo się cieszę, że Polski Disney postanowił przetłumaczyć go na nasz ojczysty język. Po przeczytaniu twojego postu mam ogromną ochotę już obejrzeć film! Zapowiada się naprawdę ciekawie a akcja filmu będzie naprawdę różnorodna. Czekam z niecierpliwością na 22 lipca :D

    OdpowiedzUsuń