[Zapowiedź] Kraina Lodu. Przygoda Olafa

Film "Kraina Lodu" osiągnął niesamowity sukces. Jest najlepszą animacją Disneya w całej historii. W 2013 roku przyniósł 1,2 miliarda dolarów zysku gwarantując sobie jednocześnie 9. pozycję wśród najlepiej zarabiających filmów. To najbardziej dochodowa animacja Disneya w historii. Zdobyła m.in. dwa Oscary (dla najlepszej animacji roku i za piosenkę), Złoty Glob, nagrodę BAFTA oraz pięć statuetek Annie. Kontynuacja filmu, czyli druga część zawita na ekrany kin 27 listopada 2019 roku, natomiast miedzy premierami dostaliśmy jeden film krótkometrażowy "Kraina Lodu. Gorączka Lodu" oraz teraz drugi film krótkometrażowy „Kraina lodu. Przygoda Olafa”, który bedzie wyświetlany przed najnowszą pełnometrażową produkcją Disney-Pixar ”Coco”, która wejdzie na ekrany polskich kin już 24 listopada!

AKTUALIZACJA - FILM OD 1 STYCZNIA DOSTĘPNY NA "HBO GO"


Olaf i Sven powracają w świątecznej krótkometrażówce Walt Disney Animation Studios pt. „Kraina lodu. Przygoda Olafa”. Oprócz nich na ekranie zobaczymy ponownie Annę, Elsę oraz Kristoffa. Film w reżyserii wyróżnionego nagrodą Emmy® Kevina Detersa oraz Stevie’go Wermersa-Skeltona wyprodukował zdobywca Oscara® Roy Conli („Wielka szóstka”). Usłyszymy w nim piosenki Elyssy Samsel i Kate Anderson.


Wy również jak ja nie możecie doczekać się przygód tego śmiesznego bałwanka? Wybierzecie się do kin specjalnie by zobaczyć ten film?

3 komentarze:

  1. O jacie ja kocham Krainę Lodu, a kolejny film na pewno osiągnie wysoki sukces!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam film Kraina Lodu i bardzo się ciesze, że będzie on miał taką kontynuacje. Bardzo polubiłam postać Olafa i miło byłoby zobaczyć jego nowe przygody. Byc może wybiorę się do kina :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Wow, bardzo uwielbiam Olafa, a Mozil podkładający głos pod niego jest przecudowny! Szkoda, że to film krótkometrażowy, ale na pewno wprowadzi bardzo świąteczny nastrój, a takich filmów już brakuje, bo stare mi się znudziły xD

    OdpowiedzUsuń