„Jedenastka” - wielki hit Disney XD

Jedenastka” to hit serialowy stacji Disney XD, który zadebiutował wiosną na naszych ekranach. Serial pochodzi z Ameryki Łacińskiej czyli spod tych samych rąk co serial "Violetta" czy "Soy Luna". Znane nam dwa wielkie hity Disney Channel. Jak sami widzimy producenci z Ameryki Południowej wiedzą co na czasie, co teraz przykuwa widza. Jak na razie wyprodukowali 3 seriale i wszystkie to wielki światowe hity! Jednakże wróćmy do serialu "Jedenastka", który jak na razie ma 60 wyjątkowych odcinków. Opowiada niezwykłą piłkarską opowieść o marzeniach, zaangażowaniu i grze zespołowej. Pierwsze 40 odcinków są emitowane od maja do lipca 2017, a by dowiedzieć się więcej o tej produkcji i dacie premiery kolejnych 40 odcinków musicie zajrzeć do rozwinięcia!Głównym bohaterem serii jest nastoletni pasjonat piłki nożnej - Gabo. Chłopak mieszka razem z babcią w małym, argentyńskim mieście – Alamo Seco. Pewnego dnia, zostaje odkryty przez trenera prestiżowego Instytutu Sportu w Buenos Aires. Gabo otrzymuje od niego propozycję szkolnego stypendium oraz możliwość grania w słynnym zespole – Złote Jastrzębie. Od tej pory nastolatek szuka sposobu, by zrealizować swoje największe marzenie – zostać profesjonalnym piłkarzem. Dzięki tej podróży, Gabo odkrywa także nieznaną historię swojej rodziny…
„Jedenastka” to wyjątkowy serial dla chłopców, pokazujący że zawsze warto dążyć do realizacji swoich marzeń. Sportowa pasja, piłka nożna, wielkie ideały oraz niezwykli bohaterowie to gwarancja sukcesu wśród chłopięcej widowni.


60 premierowych odcinków serialu to również bardzo dobra okazja do promocji marki Partnera skierowanej do grup chłopięcych widzów. Sportowy charakter serii oraz nośna tematyka futbolowa zapewnią dużą popularność wśród młodych fanów piłki nożnej. Dodatkowo siła marki i promocja na platformach Disneya (TV, online, mobile) pozwolą na realizację skutecznej i szerokozasięgowej kampanii reklamowej Partnera.

Kolejne premierowe emisje „Jedenastki” zaplanowane są na wrzesień 2017 roku

5 komentarzy:

 1. Bardzo lubię argeńtyńskie seriale i fakt, że Jedenastka pochodzi z tego kraju bardzo mnie cieszy. Ogólnie sam serial również jest bardzo dobry i czekam na premierową emisje. Szkoda, że będzie ona dopiero we wrześniu, ale warto poczekać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przepadam za piłką nożną, jednakże seriale argentyńskie Violetta i Soy Luna są bardzo ciekawe i sądzę, że ten również może być, muszę zobaczyć chociaż jeden odcinek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przepadam za piłkarskimi serialami, w ogóle za piłką nożną :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. serial nie skupia sie tylko na piłce są czasem pokazane lekcje i np siatkarki ale serial to nie tylko piłka

   Usuń
 4. Czy ktoś wie kiedy bedbęd2 sezon jedenastki jak dlwmnidl jest to najlepszy serial na swświec i z niecierpliwością czekam na 2 sezon

  OdpowiedzUsuń