[Relacja] Pierwszy koncert z trasy "Soy Luna en Concierto"

Dzisiaj odbył się pierwszy koncert w ramach trasy "Soy Luna en Concierto", która jest promocją dla serialu "Soy Luna" jak i jego piosenek. Co prawda dziś 24 marca oficjalnie odbył się pierwszy koncert dla fanów, jednak to od wczoraj wiemy jak będą wyglądać koncerty w ramach tej trasy, dlatego że wczoraj odbył się specjalny pokaz dla rodzin, produkcji i osób które są związane z "Soy Luną", można powiedzieć że była to generalna próba na żywo! Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądają koncerty, co dzieje się podczas nich, jaka jest tracklista to zapraszam do rozwinięcia!


Trasa została ogłoszona 25 września 2016 roku w programie u Susana Giménez. Poinformowano nas, że koncerty będą w Ameryce Południowej oraz w Europie. Póki co na razie mamy ogłoszone koncerty w Ameryce, kolejne daty pewnie wkrótce zostaną podane. Wszystkie daty koncertów i informacje o trasie znajdziecie [tutaj], a teraz skupmy się o koncercie i jego przebiegu.

Podczas trasy występują wszyscy główni młodzi bohaterowie serialu, oprócz Lionel Ferro, serialowego Nicolasa "Nico". Powodem były przyczyny osobiste, nie powiedział nam dokładnie co jest tego przyczyną. Chociaż początkowo miał wystąpić podczas trasy, ponieważ na początkowych zdjęciach promocyjnych znajduje się. Oprócz prawie całej obsady podczas koncertów również pojawia się FelicityForNow, czyli Nina w jej przebraniu. Jednak podczas show dziewczyna ściąga perukę i się ujawnia. Piosenki zespołu Roller Band śpiewa serialowy Simon, Gaston, a z miejsce Nico jest Mateo. Trasa koncertowa promuje wszystkie trzy wydane album serialu. Czyli dwa album z 1 sezonu oraz jeden album z 2 sezonu, co ciekawe 2 sezon swoją premierę będzie mieć dopiero w kwietniu jednak wszystkie piosenki są udostępnione na YouTube i bez problemu każdy może je słuchać.Pierwszy oficjalny koncert z trasy odbył się 24 marca 2017 roku o 15:00 tamtego czasu. Koncert trwa niecałe 2 godziny. Obsada wykonując piosenki z dwóch sezonów dynamicznie się zamienia, przebiera. Jako, że serial ma motyw wrotkowy to podczas występów tancerze do niektórych piosenek są we wrotkach i w nich tańczą! Po za tym nie tylko tancerze, bo aktorzy również. Finałową piosenkę "Siempre Juntos" wykonują wszcy na wrotkach, a Karol Sevilla dodatkowo we wrotkach wsytępuje do piosenki "Música en Ti", gdzie wszystko świetnie się prezentuje! Oprócz tego na koncertach Ruggero wykonuje jedną piosenkę przy swojej grze na gitarze oraz również Gaston przy grze na pianinie. Podczas koncertów mamy dwa pocałunki par, a mianowicie serialowej Luny i Matteo oraz Niny i Gastona!! 

 Podczas koncertu obsada wykonuje 25 piosenki, które tak prezentują się po kolei:

 1. Alas (Karol Sevilla)
 2. Prófugos (Obsada)
 3. La Vida es un Sueño (Karol Sevilla)
 4. Invisibles (Michael Ronda, Gastón Vietto & Ruggero Pasquarelli)
 5. Sobre ruedas (Karol Sevilla, Valentina Zenere, Katja Martinez, Malena Ratner, Chiara Parravicini, Ana Jara & Carolina Kopelioff)
 6. Siento (Ruggero Pasquarelli)
 7. Mírame a mí (Valentina Zenere)
 8. Eres (Karol Sevilla, Michael Ronda & Ruggero Pasquarelli)
 9. Chicas así (Valentina Zenere, Malena Ratner & Katja Martinez)
 10. Valiente (Karol Sevilla & Michael Ronda)
 11. Linda (Michael Ronda, Gastón Vietto & Ruggero Pasquarelli)
 12. Música en ti (Karol Sevilla)
 13. I'd Be Crazy (Ruggero Pasquarelli, Michael Ronda, Gastón Vietto, Jorge López & Agustín Bernasconi)
 14. A rodar mi vida (wersja akustyczna) (Chiara Parravicini, Ana Jara Martinez & Jorge López)
 15. Fush, ¡Te Vas! (Katja Martinez)
 16. Tengo un caróz (wersja akustyczna) (Carolina Kopelioff)
 17. Mitad y Mitad (Agustín Bernasconi & Carolina Kopelioff)
 18. Qué más da (Karol Sevilla & Ruggero Pasquarelli)
 19. Aquí Estoy (Ruggero Pasquarelli & Agustín Bernasconi)
 20. Yo Quisiera (Michael Ronda)
 21. Un destino (Karol Sevilla, Michael Ronda & Gastón Vietto)
 22. Valiente (Obsada)
 23. Vuelo (Obsada)
 24. Alas (Obsada)
 25. Siempre Juntos (Obsada)


Podoba Wam się wygląd koncertu oraz piosenki, które wykonuje obsada? Chcielibyście by odwiedzili Polskę? Dajcie znać w komentarzach!

3 komentarze:

 1. Bardzo fajny post! Piosenki wspaniale. Genialne jest to ,że jest też wątek o Ninie i Gastonie.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Koncert wydawał się być ciekawy. Jestem dumna z Ruggero że tyle osiągnął i teraz zaczyna się jego 3 trasa! Mam nadzieję, że być może przyjadą do Polski.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie potrzebnie dawali 2 razy alas i valiente, brakuje mi natomiast "Yes i do", "solo para ti" i "como me ves" :/

  OdpowiedzUsuń