[Recenzja] Plakaty retro Myszki Mikki i Myszki Minnie

Dzisiaj przychodzę do Was z pierwszą recenzją przy współpracy ze sklepem eplakaty.pl, który oferuje na prawdę bardzo duży asortyment z różnorodnymi ozdobami na ściany. Pierwszą rzeczą jaką zrecenzuję dla Was są dwa plakaty najbardziej znanych myszek na świecie jak i przedstawicieli Disneya, a mianowicie Myszki Mikki oraz Minnie, które są wykonane w niesamowitym stylu retro. Gorąco zapraszam do rozwinięcia, gdzie będziecie mogli przeczytać recenzję oraz mieli możliwość jej zakupu!


Plakaty Myszka Mikki oraz Myszka Minnie są wykonane w stylu retro. Ich wymiary to 61x91,5 cm. Postery wykonane są papieru kredowego, który zapewnia nam trwałość przez długie lata. Jednak, jeśli nie chcecie sobie zniszczyć plakatu np. poprzez przyklejenie go taśmą sklep e.plakaty oferuje również różnorodne ramki oraz antyramy o tych samych rozmiarach co plakaty. Cena jednego takiego plakatu wynosi 19,99 zł. Warto dodatkowo wspomnieć, że każdy poster z ich sklepu posiada licencję, dzięki temu mamy pewność, że kupujemy oryginalny produkt.


Jednak po krótkim wstępie, z podstawowymi informacjami przyjrzyjmy się naszym plakatom. Pierwszy z nich przedstawia ulubienicę dzieci Myszkę Mikki. Nasz bohater jest uśmiechnięty od ucha do ucha. Ubrany w swoje słynne czerwone spodenki i żółte buty. Natomiast drugi plakat przedstawia nam nikogo innego jak wybrankę Mikkiego, czyli naszą mała uśmiechnięta Myszkę Minnie, która na głowie ma przepiękny kapelusz z kwiatkiem, a ubrana jest w niebieską spódniczkę w żółtych bucikach. Tło w obu plakatach jest jednolite. Jedno niebieskie, drugie różowe. Jednak plakaty takie zwykłe nie są jak sam widzicie. Otóż w nazwie posterów mamy słowo "retro" i tak właśnie są one wykonane. Styl retro nawiązuje do czasów przeszłych, dawnych. Na plakatach jest on zastosowany w stylu tego ze plakaty wydają się na starsze, wyblakłe. Daje to na prawdę fajny i ciekawy efekt, że nie jedna osoba chciałaby taki plakat.

Podsumowując oba plakaty Myszki Mikki oraz Myszki Minnie gorąco polecam. Są wykonane ze świetnego materiału, co ważniejsze są warte swojej ceny, która wysoka za bardzo nie jest. Postery idealnie mogą się sprawdzić jako prezent dla dzieci, jak dla oddanych fanów Disneya. Również taki plakat można też powiesić np. w przedszkolu czy żłobku. Dzieciom na pewno się spodoba. Oceniając produkt daje mu 10 punktów na 10 możliwych. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam!  


Podobają Wam się plakaty? Macie może zamiar je kupić? 
Dajcie znać w komentarzach! 

3 komentarze:

  1. Recenzja bardzo ciekawa, podoba mi się. Tych plakatów akurat nie kupię, ale już przeglądałem ich stronę i na pewno kupię sobie z Gwiezdnych Wojen :D Bardzo mi się podobają!

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowna recenzja! Te plakaty są prześliczne a ich cena nie jest nie wiadomo jaka :D Może nawet się skuszę na ich kupno

    OdpowiedzUsuń
  3. Jacie piękne są te plakaty. Na pewno kupię z Luny. Mogłoby ich być więcej na stronie :/

    OdpowiedzUsuń