Nowe sezony seriali Disney Channel już w czerwcu!

Już w kwietniu w każdą sobotę o 17:30 czeka na nas premiera najnowszych odcinków jednego z najbardziej popularnych seriali w 2016 roku wśród młodych dziewczynek. Oprócz tego już w czerwcu czekają na nas premierowe nowe sezony jednych z najlepszych seriali Disney Channel! Aby dowiedzieć się o wszystkich nowościach, musicie zajrzeć poniżej! Zapraszam.  ELENA Z AVALORU – premierowe emisje w soboty o 17:30

Już w kwietniu fani latynoskiej księżniczki obejrzą nowe odcinki „Eleny z Avaloru”. Elena to odważna bohaterka, która ocaliła swoje królestwo przed złą czarodziejką. W nowych odcinkach, Elena przeżyje kolejne ekscytujące przygody, zademonstruje cechy prawdziwego przywódcy, wykaże się niebywałą odwagą i nauczy się panować nad magicznymi mocami, którymi włada.


Jak pokazują wyniki pierwszego sezonu, wyemitowane jesienią 2016 roku, serial cieszy się dużą popularnością wśród najmłodszych dziewczynek. W grupie W 4-9 lat osiągnął 9,5%. Ponadto uzyskał wysoki indeks AFF wśród tej grupy widzów.
RODZINKA OD ŚRODKA 2. sezon – premierowe emisje w czerwcu

W czerwcu Disney Channel wyemituje kolejne odcinki „Rodzinki od środka”. Serial przedstawia życie 12-letniej Harley Diaz, dziewczynki mieszkającej wraz z rodziną w Massachusetts. Nie jest to jednak zwykła rodzina, ponieważ składa się aż z siedmiorga dzieci. Życie w tak dużej rodzinie nie należy do najłatwiejszych i najbardziej zorganizowanych, ale zapewnia niezwykłe przygody i wiele satysfakcji na co dzień.

Widzami serialu są przede wszystkim dziewczynki, które stanowią aż 73% widowni.
OBÓZ KIKIWAKA 2. sezon – premierowe emisje w czerwcu

Także w czerwcu Disney Channel zaprasza na nowe, szalone przygody na „Obozie Kikiwaka”. Emma, Ravi i Zuri Ross wyjeżdżają na obóz letni w Maine, gdzie ich rodzice poznali się, gdy byli nastolatkami. Emma i Ravi postanawiają zostać doradcami, dlatego przechodzą szkolenie u Lou oraz Xandera, który jest obiektem dziewczęcych westchnień. Właścicielka obozu, Glayds, chcąc zemścić się na swojej starej rywalce – mamie trójki bohaterek - robi wszystko, by się ich pozbyć.

„Obóz Kikiwaka” może pochwalić się wysokim dopasowaniem wśród starszych dziewczynek 7-12 lat. Seria znalazła się również w top 5 najchętniej wybieranych seriali Disney Channel w 2016 r. w tej grupie widzów.


Będziecie oglądać nowe odcinki Eleny? Również nie możecie się doczekać nowych sezonów seriali? Dajcie znać w komentarzach!

7 komentarzy:

 1. Seriale tego typu niekoniecznie. Ale na inne czekam z niecierpliwością. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Obóz Kikiwaka na pewno będę oglądać. Ale pytanie zupełnie o czym innym. Kiedy bedzie emitowany 2 sezon The Lodge?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero zaczęli emitować 1 sezon w Polsce. Nad 2 trwają prace/zdjęcia

   Usuń
 3. A nie wiadomo kiedy 2 sezon Soy Luny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten w kwietniu ma premierę w Ameryce Łacińskiej, w Polsce pewnie będzie w wakacje lub po.

   Usuń
 4. A 2 sezon miraculum? Wiadomo coś?

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie oglądam Eleny ale nie mogę się doczekać 2 sezonu Kikiwaka! Uwielbiam ten serial :D

  OdpowiedzUsuń