[KONKURS] Wygraj bilety na koncert TINI!

Jako, że współpracujemy z Empikiem dostaliśmy wiadomość o tym, że sklep przy współpracy z Universal Music Polska organizuje konkurs na bilety na koncert Tini w ramach trasy "Got Me Started Tour" w Łodzi. Do wygrania są 4 podwójne bilety! Aby dowiedzieć się co trzeba zrobić by wygrać zaproszenia na koncert, musicie zajrzeć do rozwinięcia! Między 28.03-01.04 kup płytę Martiny Stoessel „Tini” na empik.com lub w sklepie stacjonarnym i napisz krótko, dlaczego to właśnie Ty powinieneś jechać na jej koncert do Łodzi?

Do wygrania: 4 podwójne bilety na koncert Tini - 06 kwietnia w Łodzi.  

Dowód zakupu (paragon - skan/zdjęcie) oraz odpowiedź wyślij na adres mailowy konkurs@universalmusic.pl”. Wyniki pojawią się tutaj w poniedziałek - 3.04.2017r.

Płytę kupicie tutaj
Regulamin znajdziecie w tym miejscu

Ważne sprawy z regulaminu
Fundator nagród nie pokrywa kosztów podróży do Łodzi, noclegów, wyżywienia itp.
Bilety zostaną wysłane kurierem. Wyniki będą na stronie empik.
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia, muszą w zgłoszeniu wysłać zgodę, która znajduje się na końcu regulaminu.Płyta „Tini” to album dwupłytowy zawierający debiutancki album solowy Tini - serialowej Violetty.
Pierwszy raz usłyszymy Tini w jej autorskim repertuarze. Na drugiej płycie znajdują się piosenki z filmu pt. „Tini: Nowe życie Violetty”. W filmie Tini znajduje się na rozdrożach życia. Męcząca kariera muzyczna i skomplikowane życie osobiste doprowadziły ją do miejsca, gdzie walczy o uznanie i szuka swojego wewnętrznego głosu. Kiedy powraca z nużącej trasy koncertowej, otrzymuje wstrząsającą nowinę, która zmusza ją do zakwestionowania wszystkiego, co do tej pory znała. Szukając odpowiedzi, Tini akceptuje spontaniczne zaproszenie do krótkiego lotu dookoła świata. Wyrusza w kreatywną oraz osobistą podróż, podczas której lepiej pozna samą siebie. To zmieni jej życie na zawsze.

#GOTMESTARTEDTOUR
3 kwietnia o 18:00 w Tauron Arena Kraków
6 kwietnia o 18:00 w Atlas Arena Łódź

Weźmiecie udział w konkursie? Dajcie znać w komentarzach!

3 komentarze:

 1. No cóż... konkurs jest bez sensu. Można wyjść z założenia, że nie kupujemy płyt dopóki nie będzie konkursu, bo a nóż coś wygram.
  Ja płytę dostałam na urodziny i nie zamierzam brać udziału w tej "zabawie" ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Konkurs jest bardzo ciekawy jednak mam daleko do Łodzi i raczej nie opłaca mi się brać udziału w konkursie ponieważ bilety by się tylko zmarnowały :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Super konkurs ale mam zadaleko do łodzi

  OdpowiedzUsuń