III Nabór do bloga "Świat Disneya"

Na blogu znowu od pewnego czasu jestem sam na blogu i nie wyrabiam nad wszystkimi postami, dlatego na naszym blogu startuje oficjalny nabór do redakcji bloga "Świat Disneya". Ze względu na to, że postów jest masa do napisania poszukuję nowych osób dysponujących chęcią i wolnym czasem do pisania co najmniej jednego postu tygodniowo. Jeśli jesteś osobą, która ma umiejętności blogerskie, chcesz podzielić się tym z innymi i za wykonaną pracę dostawać gadżety oraz książki to ten poniższy nabór jest specjalnie dla ciebie! Przy okazji informuję, że nie liczy się wiek, a doświadczenie oraz praca w grupie. Jeśli chcesz się zgłosić do naboru jak i dowiedzieć się jakie będziesz mieć korzyści z blogowania to zapraszam do rozwinięcia!

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
1. W temacie napisz: NABÓR DO BLOGA
2. Podaj swoje imię, wiek (oraz nie wymagane, ale brane pod uwagę, link do twojego Facebooka. Z każdym z moich redaktorów właśnie przez niego łatwiej mi się kontaktuje)
3. Napisz jakie i w jakim stopniu znasz języki obce
4. Napisz jak dobrze znasz blog, co byś tu zmienił?
5. Wyjaśnij dlaczego chcesz dołączyć do tego bloga?
6. Odpowiedz na pytania: Jak dobrze znasz się w sferze blogowej? W czym jesteś dobry, a co byś chciał uniknąć? Jaką ilością czasu wolnego dysponujesz? Jak zamierzasz pozyskiwać nowych czytelników? Skąd czerpiesz informacje o Disneyu?
7. Czy prowadziłeś lub pisałeś u kogoś na blogu? Jaki? (podaj link). Prowadzisz blog lub piszesz nadal u kogoś? (podaj link)
8. Napisz coś o sobie, kim/czym się interesujesz, twój idol? Ulubiony serial Disneya?
9. Całe zgłoszenie wyślij na e-mail: mati0401.1999@o2.pl


WAŻNE INFORMACJE | REGULAMIN
1. Czas na nadsyłanie zgłoszeń macie do 31 marca do godziny 23.59. Jeśli ktoś się nie wyrobi, nie ma dodatkowo czasu z powodu tego iż blogerzy są nam potrzebni i to szybko.
2. Spośród zgłoszeń wybiorę parę osób, którzy przejdą do drugiego etapu naboru, gdzie dodam Was na osobnego bloga i sprawdzę Wasze umiejętności blogerskie.
3. Zastrzegam sobie prawo do wyboru osób szybciej i dodaniu ich na blogu przed skończeniem czasu naboru.
4. Wybierać kandydatów będę w większości informacji z dobytych informacji z podpunktu szóstego i siódmego. Ale również informuję, że początkujących od razu nie odrzucam, chętnie mogę coś doradzić, w czymś pomóc.
5. Nie szukam osób na parę dni lub tydzień.
6. Jednym najważniejszym z Waszych obowiązków będzie napisanie co najmniej 1 postów w tygodniu. Będziecie mogli więcej, ale co najmniej 1 musi być.
7. Nie wprowadzam ograniczeń do tego ile osób przyjmę, jeśli zgłoszenia będą ciekawe, przyjmę każdego.
8. Jako praca na Waszym blogu raz na miesiąc/2 miesiące w zależności od jakości postów i ich ilości dostaniecie wynagrodzenie w formie książki lub jakiegoś gadżetu od firm, z którymi mamy współpracę.
9. Jeśli macie pytania co do naboru zadawajcie je tu pod  postem w komentarzu lub na blogowym asku.
10. Każda osoba, która wyśle zgłoszenie dostanie odpowiedź, a więc jeśli nie dostaniecie wiadomości zwrotnej wyślijcie ją jeszcze raz.


POWODZENIA! LICZĘ NA WASZE ZGŁOSZENIA!

5 komentarzy:

 1. Rzeczywiście na blogu ostatnio jest trochę pusto. Mam nadzieję, że przyjmiecie kogoś i powrócą częste posty :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama prowadzę bloga, więc odpuszczę, ale życzę powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki, aby ktoś fajny zawitał na blogu :)
  Zapraszam do mnie: http://swiatwedlugidoli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia, czekam na kolejne posty ☺
  Zapraszam na mojego bloga http://marzycielka56.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że uda wam się kogoś znaleźć!
  ananasy-disneya.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń