Pokémon: Hoopa i starcie wszech czasów

Rok 2017 jak na razie rozpoczął się rewelacyjnie na kanałach Disney Channel oraz Disney XD mamy ciągle premierowe odcinki seriali jak i filmy. W lutym również dużo się szykuje dla nas. Otóż w aktualnym miesiącu na ekranach telewizorów w Disney XD pojawi się nowy film z anime, a mianowicie "Pokémon: Hoopa i starcie wszech czasów". Oprócz filmu czeka Nas też inna niespodzianka jednak, aby poznać niespodziankę oraz dokładną premierę filmu, musicie koniecznie zajrzeć do rozwinięcia!


Ash i jego przyjaciele poznają mitycznego Pokémona Hoopa, który potrafi przywołać ludzi i rzeczy za pomocą magicznych pierścieni i którego moce należy powstrzymać.PREMIERA FILMU JUŻ 11 LUTEGO O 14:10 W DISNEY XD!
POWTÓRKA NASTĘPNEGO DNIA O 20:10 W DISNEY XD!


Dodatkowo 11 i 12 lutego poza normalną emisją powtórkową o 7:45 dostaniemy od Disney XD po dwa filmy Pokémon, a pomiędzy nimi aż dziesięć powtórkowych odcinków Pokémon Seria XY: Przygody w Kalos, zaczynając od pierwszego. Pojawią się one w godzinach 15:40-20:00. W sobotę poprzedzi je premierowa emisja telewizyjna filmu Pokémon: Hoopa i starcie wszech czasów a po ich zakończeniu obejrzymy powtórkę Pokémon: Diancie i Kokon Zniszczenia. W niedzielę filmy zamienią się kolejnością – po południu zobaczymy ten z Diancie, następnie 10 odcinków sezonu osiemnastego, a na koniec nowy film z Hoopą!


Lubicie anime Pokemon? Będziecie oglądać nowy film? Dajcie znać!

3 komentarze:

  1. No wreszcie, już nie mogę się doczekać premiery. Niby ten film jest już na necie jednak ja wole legalnie obejrzeć w tv :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo lubię serie Pokemon! Będę próbowała obejrzeć go w dniu premiery a jak nie to powtórkę :D

    OdpowiedzUsuń