Mój ulubiony przedmiot to...

Każdy z nas ma w szkole swój ulubiony przedmiot, z którego jest bardzo dobry. Często z danym przedmiotem powiązujemy swój zawód, który będziemy wykonywać w przyszłości. Nawet gwiazdy takie jak Dove Cameron, Jenna Ortega, Zendaya Coleman, Agustín Bernasconi i Ross Lynch zdradzili nam jakie lekcje były ich ulubionymi! Jesteście ciekawi? Zapraszam do rozwinięcia! Dove Cameron uwielbiała języki. "Kiedy byłam młodsza, uwielbiałam pisać. Kochałam też języki obce i historię! Z tych przedmiotów byłam bardzo dobra".


Jenna Ortega kocha historię! "Lubię poznawać przeszłość Dzięki temu więcej rozumiem . No i jest to interesujące".


Zendaya Coleman interesowała się przyrodą! "Kręciły mnie dwa przedmioty. Przyroda, bo na niej uczyłam się o ludzkim ciele, i WF. Moim ulubionym nauczycielem był... mój tata!"


Ross Lynch najbardziej lubił plastykę! "Zawsze chętnie czytałem o malarzach i z przyjemnością oglądałem ich obrazy. Chciałem malować tak dobrze jak oni!"


Agustín Bernasconi uwielbiał geografię! "Zawsze podobał mi się ten przedmiot. Znałem wszystkie rzeki, państwa, miasta. Wiedziałem, gdzie ich szukać na mapie!"

W tym poście mogliśmy bardzie poznać gwiazdy. A jaki jest wasz ulubiony przedmiot?  Piszcie w komentarzu! 

2 komentarze:

  1. Post jest naprawdę bardzo ciekawy! Fajnie jest wiedzieć jakie przedmioty należały do ulubionych gwiazd. Nie wiedziałam, że Zendaya uwielbiała aż tak wf, i że uczył ją tata! :D

    OdpowiedzUsuń