Soy Luna - Solo tu (Qué Más Da)

Tak samo jak w przypadku "Violetty" oprócz hiszpańskich wersji piosenek dostajemy i włoskie wersje. Tym razem możemy posłuchać duet Karol Sevilli oraz Ruggero Pasquarelli, którzy wykonują włosko-hiszpańską wersję piosenkę "Qué Más Da" czyli "Solo tu". Piosenka "Qué Más Da" pochodzi z serialu Disney Channel - Soy Luna. Piosenkę poznajmy w drugiej części pierwszego sezonu. Gorąco zapraszam do wysłuchania!


Podoba Wam się ta wersja piosenki?
Dajcie koniecznie znać!

3 komentarze:

 1. Piosenka nie jest zła po włsoku brzmi rónie dobrze :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wasz blog z szedł na psy za przeproszeniem . Czy wy wiecie , że ta piosenka powstała z miesiąc temu . Dodawaj cie ciekawe posty a wiecie że koncert Tini w Gdansku najprawdopodobniej zostanie odwołany? Nic nie wiecie . Przyjmijcie te krytyke z powagą bo to też sztuka .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiemy, że powstała już dawno, jednak nie mieliśmy kiedy jej dodać i pojawiła się teraz. Co do koncertów, za wcześnie jest by odwoływać koncert, po za tym wszędzie reklamuje się 3 koncerty. Pożyjemy zobaczymy. Ale jednak dziękujemy za uwagę, postaramy się popracować nad postami, bo sami zauważyliśmy że przez brak czasu posty są coraz gorze :( Postaramy sie z całych sił to zmienić.

   Usuń