ROZEŚMIANE ŚWIĘTA Z GWIAZDAMI!

Dzyń, dzyń, dzyń, dzwonią dzwonki sań… Dziś Mikołajki i rozpoczęło się odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia, dlatego pytamy idoli z Disney Channel jak spędzają ten czas. A może chcielibyście usłyszeć też bożonarodzeniowy żart? Czytajcie dalej!SABRINA CARPENTER z serialu DZIEWCZYNA POZNAJE ŚWIAT… 
„BOŻE NARODZENIE TO MÓJ ULUBIONY CZAS W ROKU!” 

„Uwielbiam Święta Bożego Narodzenia. To wspaniały okres roku. Uwielbiam radosne obchody tego święta, uwielbiam spędzać je z rodziną. Zawsze mamy mega ubaw.

„Może to zabrzmi banalnie, ale Boże Narodzenie to naprawdę najszczęśliwszy czas w roku. Poza tym, u nas wtedy wszystko smakuje miętą, którą ubóstwiam. Boże Narodzenie to mój ulubiony czas w roku!”


ROZEŚMIANE ŚWIĘTA SABRINY… 
Pyt.: Jak eskimoska krowa prosi o deser? 
Odp.: Eski-muuuus! CAMERON BOYCE z NASTĘPCÓW i PORADNIKA ZAKRĘCONEGO GRACZA…  
„BOŻE NARODZENIE TO NAPRAWDĘ WYJĄTKOWY CZAS!” 

„Boże Narodzenie to naprawdę wyjątkowy czas, kiedy spotykają się całe rodziny i okazują sobie miłość. W tym okresie najważniejsze są rodzina, dobre jedzenie, zabawa i kolędy.

„Kiedyś spędzaliśmy pierwszy dzień Świąt u mojej cioci, zawsze świetnie się bawiliśmy. Na drzwiach szafy miała zamocowaną obręcz do kosza. Mam dużo kuzynów i wszyscy razem szaleliśmy przy tej maleńkiej obręczy! Robiliśmy wsady starając się nie stłuc ulubionej porcelanowej zastawy cioci. To jedno z moich ulubionych wspomnień świątecznych!


ROZEŚMIANE ŚWIĘTA CAMERONA… 
Pyt.: Dlaczego pingwiny nie latają? 
Odp.: Bo są za niskie na pilotów!LAUREN TAYLOR z serialu PRZYJACIÓŁKI OD CZASU DO CZASU… 
„MOJA MAMA ZROBIŁA MI NA ŚWIĘTA KAWAŁ!” 

„Każdemu Boże Narodzenie kojarzą się z czymś innym. Dla mnie najważniejsze są miłe chwile spędzone w towarzystwie rodziny i przyjaciół. To czas, kiedy mogę być naprawdę blisko z moimi ukochanymi osobami.  

„Raz moja mama zrobiła mi bożonarodzeniowy kawał. Pod choinkę dostałam od niej ziemniaka! Otworzyłam prezent i stwierdziłam: „O, super. Dzięki, mamo!” Później jeszcze przez 15 minut nie powiedziała mi, że ma dla mnie inne prezenty!”


ROZEŚMIANE ŚWIĘTA LAUREN… 
Pyt.: Jak ubierają się Eskimosi? 
Odp.: Bardzo szybko! SKAI JACKSON z OBOZU KIKIWAKA… 
„MAM WIELE FAJNYCH WSPOMNIEŃ ZE ŚWIĄT!” 

„Dla mnie Boże Narodzenie to czas spędzony z najbliższymi. Cała rodzina zawsze zbiera się przy świątecznym stole. Lubię prezenty i lubię być razem z rodziną. 

„Mam wiele fajnych wspomnień bożonarodzeniowych. Kiedyś na przykład rodzice schowali mi prezent i kazali go szukać. Przeszukałam cały dom i nic, kiedy nagle usłyszałam odgłos jakiegoś zwierzaka dochodzący ze spiżarni. Pomyślałam sobie: ‘A to co? Co ja dostałam?’ Przez chwilę zdawało mi się, że może to prawdziwe zwierzę, ale to była zabawkowa wiewiórka ukryta w torbie! To było naprawdę śmiesznie”. 


ROZEŚMIANE ŚWIĘTA SKAI… 
Jak się nazywa żona Świętego Mikołaja? Merry Christmas!ZENDAYA z serialu K.C. NASTOLETNIA AGENTKA… 
„ŚWIĘTA SĄ SUPER!” 

„Uwielbiam Boże Narodzenie bo mogę spędzać czas z najbliższymi. Przepadam za wszystkimi okazjami, kiedy zbiera się cała rodzina. 

„Co roku w Święta zbieramy się u nas w domu. Jest tłoczno i głośno, bo moja rodzina jest strasznie głośna, ale zawsze strasznie fajnie. To jest ten czas w roku, kiedy możemy być razem. Święta są super!” 


ROZEŚMIANE ŚWIĘTA ZENDAI… 
Pyt.: Czemu choinka nie jest głodna? 
Odp.: Bo jodła! LANDRY BENDER z serialu PRZYJACIÓŁKI OD CZASU DO CZASU…
„BOŻE NARODZENIE TO MOJE ULUBIONE ŚWIĘTA!” 

„Boże Narodzenie to moje ulubione święta. Są super! To czas fajnych wspomnień i zabawy z najbliższymi. W ogóle, lubię całą świąteczną atmosferę. Od rozgrzewających napojów, które pijemy, po kolędy i inne okolicznościowe piosenki. Wszystko jest cudowne!

„Na Boże Narodzenie są też zawsze góry jedzenia. W Wigilię jemy kolację z mamą i tatą w domu, a na pierwszy dzień Świąt lecimy do babci, która mieszka w Utah. U niej jemy kolację bożonarodzeniową. Zawsze jest indyk, sos żurawinowy i ziemniaki – to rodzinna tradycja!” 


ROZEŚMIANE ŚWIĘTA LANDRY… 
Pyt.: Po co Eskimosowi lodówka przy -20°C? 
Odp.: Żeby się dzieci ogrzały! 


KARAN BRAR z OBOZU KIKIWAKA… 
„W ŚWIĘTACH NAJBARDZIEJ PODOBA MI SIĘ WSZECHOBECNA POZYTYWNA ATMOSFERA!” 

„Podczas Bożego Narodzenia najważniejsze dla mnie są chwile spędzone w towarzystwie rodziny i przyjaciół. W pozostałe dni roku wszyscy są strasznie zaganiani. Albo pracują, albo są zajęci nauką, albo jeszcze innymi rzeczami. A w Święta wszyscy mają dla siebie czas. Można cieszyć się swoim towarzystwem i miło spędzać czas. No i czerpać radość z życia. W świętach najbardziej podoba mi się wszechobecna pozytywna atmosfera. Wszędzie widać uśmiechnięte twarze, ludzie są do siebie dobrze nastawieni. To naprawdę wspaniały okres roku. 

„Przez wiele lat mieliśmy taką rozklekotaną, starą, sztuczną choinkę. Wiele razy błagałem mamę o nową, ale bez skutku. Pewnego roku, drzewko ledwo się trzymało, musieliśmy obciążyć je hantlami, żeby jakoś stało. W pierwszy dzień Świąt, akurat kiedy otwieraliśmy prezenty, choinka przewróciła się na nas wszystkich! Było mega śmiesznie. To najśmieszniejsza sytuacja, jaka przytrafiła mi się w Święta!” 


ROZEŚMIANE ŚWIĘTA KARANA… 
Pyt.: Jak nazywa się bałwan w lecie? 
Odp.: Kałuża!


KEVIN QUINN z OBOZU KIKIWAKA i NIAŃ W AKCJI… 
„BOŻE NARODZENIE TO OKAZJA DO ODŚWIEŻENIA STOSUNKÓW Z WAŻNYMI DLA NAS OSOBAMI!”

„Mam wiele fajnych wspomnień ze Świąt. W Boże Narodzenie dziadek zawsze robił kawały, wszyscy mieliśmy niezły ubaw. To wspaniały okres roku!

„Boże Narodzenie to bardzo ważne święto. To czas, żeby dać coś od siebie, ale też żeby odświeżyć stosunki z resztą rodziny. Z wujkami, babciami, mamami, siostrami i innymi krewnymi, zwłaszcza jeśli nie widujemy się na co dzień. Boże Narodzenie to okazja do zbliżenia z ważnymi dla nas osobami. W sumie, to chyba to jest najważniejsze podczas Świąt”.


ROZEŚMIANE ŚWIĘTA KEVINA… 
Pyt.: Kto ma najlepszą pracę na świecie? 
Odp.: Święty Mikołaj, bo pracuje tylko jeden dzień w roku! 


Podobały Wam się wywiady z gwiazdami? Który najbardziej?
Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

4 komentarze:

 1. Wywiady są rewelacyjne jak i bardzo zabawne kawały!
  Post bardzo mi się spodobał.
  Zapraszam do mnie :D http://swiatwedlugidoli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Post jest cudowny! Uwielbiam tematykę swiąt i te wywiady to niesamowita gratka ♥ Czekam na więcej tego typu postów :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny post. Najbrdziej spodobal mi się kawal Zendai😊😊

  OdpowiedzUsuń