[Recenzja] Star Wars. Rocznik 2017

Wydawnictwo Egmont Polska wydało książkę "Star Wars. Rocznik 2017" co prawda już 12 października w Polsce jednak ja postanowiłem wstrzymać się z recenzją do dziś, otóż dlatego że dziś do Polskich kin trafił nowy filmy Disneya/Lucasfilms, a mianowicie "Łotr 1", którego plakaty właśnie znajdziecie w tej pozycji! Gorąco zapraszam do recenzji!


"Star Wars. Rocznik 2017" to pozycja skierowana jest dla każdego fana sagi z powodu świetnych plakatów, jednakże co do zawartości książki to dla młodszych dzieci. Plakaty są wspaniałe, które będziecie mogli je sobie powiesić na ścianach swoich pokoi! Rozmiary wszystkich plakatów to A4.
Recenzowana pozycja zawiera obszerny przewodnik po serii Gwiezdne Wojny. Dzięki tej książce możecie odwiedzić niezwykły świat, poznacie obce istoty, spotkacie wszystkich nowych złoczyńców i bohaterów. Książka w większości skupia się na najnowszej części, czyli "Przebudzenie Mocy", jednakże na niektórych stronach znajdziemy nawiązanie do starszych części. W większości w tym roczniku znajdziecie gry, zadania, łamigłówki oraz quizy sprawdzające naszą znajomość filmów George’a Lucasa. Ogólny zarys jest ciekawy, jednak minusem jest to, że książka skierowana jest do młodszej publiki. Ciągle brakuje mi takiej książki, która byłaby skierowana dla starszych fanów, których ta saga ma wielu!
Podsumowując "Star Wars. Rocznik 2017" to świetna pozycja dla dzieci jak i dorosłych, którzy będą chcieli zaopatrzyć się w plakaty z najnowszego filmu. Książka jak na swoją cenę (26,99 zł) jest warta kupna. Daję 8/10 punktów. Zdecydowanie polecam zakup!

NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!

FILM "ŁOTR 1. GWIEZDNE WOJNY - HISTORIE" JUŻ W KINACH CAŁEJ POLSKI!


Podoba Wam się recenzja? Posiadacie już ten rocznik? Zamierzacie wybrać się na film do kin? Wszystkie odpowiedzi zamieszczajcie w komentarzach!

2 komentarze:

  1. Recenzja świetna. Do kina na film wybieram się już jutro :D Nie mogę się doczekać

    OdpowiedzUsuń
  2. Recenzja jest super! Nie wybieram się do kina na ten film ponieważ nie lubię tego typu filmów ;)

    OdpowiedzUsuń