Koncert z trasy "Got Me Started Tour" w Gdańsku odwołany!

Gdy tylko Tini Stoessel ogłosiła swoją trasę wszyscy fani byli szczęśliwi. W Polsce planowano aż 3 koncerty w Krakowie, Łodzi oraz Gdańsku. W ostatnim czasie bilety z ostatniego miasta - Gdańsk został wstrzymane, nie można było zakupować biletów. Wywołało to wielki szum wśród fanów, ponieważ zrobiono to bez żadnego ogłoszenia. Natomiast dziś Live Nation Polska dał znać co dalej z koncertami i zaszokował znów wszystkich fanów!

Otóż koncert z trasy "Got Me Started Tour" - Tini Stoessel w celu promocji jej solowej kariery w Gdańsku zostaje oficjalnie odwołany! Powodem są problemy natury logistycznej i technicznej, czyli tak po prostu problemy transportu sceny itp. Organizatorzy zapewniali nas, że dołożyli wszelkich starań jednakże nie jest to możliwe by koncert odbył się w Gdańsku.


Osoby które kupiły bilety na koncert mają do wyboru dwie opcje:
1. Otrzymanie całkowitego zwrotu środków za nabyte bilety.
2. Wymiana biletów na jeden z koncertów, które odbędą się w Krakowie i Łodzi. *UWAGA! Przy wyborze tej opcji przysługuje Państwu również zwrot środków w wysokości 50 zł za bilet.
Fani, którzy zakupili bilety za pośrednictwem strony internetowej proszeni są o kontakt z bileterią za pośrednictwem, której zakupili bilety oraz podanie; numer ID zamówienia, imię i nazwisko.


Zamierzaliście jechać do Gdańska? Jedziecie na inny koncert w innym mieście, czy sobie darujecie zobaczyć na żywo Tini?

10 komentarzy:

 1. Szkoda, bo to był jedyny koncert na północy kraju :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo szkoda, że zrezygnowali z koncertu :( Może jednak za to koncert w Krakowie bardziej ruszy, bo ten w Łodzi już prawie wyprzedany, to później ludzie rzucą się na Kraków i będą dwa niesamowite wielkie show!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi przykro z tego powodu ponieważ wiele osób nie zobaczy przez to swojej idolki. Mam nadzieję jednak, że osoby które zakupiły bilet na GMST w Gdańsku zobaczą Tini w Łodzi lub Krakowie

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielka szkoda :( Wiele osób z tamtych okolic na pewno nie mogło się doczekać tego koncertu. Mam nadzieję, że uda im się jakoś go zrobić.
  dovecameronpolska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Zamiast odwołać koncert w Gdańsku powinni odwołać w Krakowie albo w Łodzi. Tini już tam była i wiele osób ją już widziało. Ja mieszkam na Mazurach i tylko Gdańsk dawał mi opcję zobaczenia mojej idolki pierwszy raz na żywo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj Ci przyznam rację ź Tini w Krakowie byłaby 2 raz w Łdzi tak samo ale tak jak wspomniano w poście. ERGO Arena ni jest.... Jakby to nazwać.... Na tyle dobra technicznke aby można było wystawić tam koncert

   Usuń
  2. Przepraszam, nie problem z ERGO Areną ale m.in. z transportrm sceny

   Usuń
 6. Ja jadę na koncert w Łodzi. Uważam że to okropne, że drugi raz pozbawiają was możliwości zobaczenia Tini. Pamiętacie sytuację z października? Tini miała się spotkać ze wszystkimi w Warszawie, ale urządzili konkurs. To nie jest ok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj dobrze to pamiętam. Ostatnio coś jeśli chodzi o Tini w Polsce to mamy pod górkę. Musimy różnymi spamami na tt ją sprowadzać, a jak już jest to i tak nam kolidują spotkanie. Bardzo szkoda mi osób, które miały jechać na koncert. Wierzę w to, że uda Wam się dostać do Łodzi lub Krakowa i spotkacie swoją idolkę.

   Usuń
 7. Szkoda, że to odwołała bez jakiegokolwiek odzewu. ;/ Tylu osobom zależało na tym koncercie, mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. :C

  http://karolsevillapoland.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń