[RECENZJA] SOY LUNA. PRZYJAŹŃ, PASJA, ZABAWA. ALBUM MODY

Od premiery serialu "Soy Luna" w Polsce. Wydawnictwa zaskakują nas dużą ilością nowych książek. Szczerze nie jestem w stanie zliczyć wszystkie. Jednak z książki na książkę, stają się one coraz lepsze i ciekawsze. Wydawnictwo Zielona Sowa zawsze wydaje wysokiej jakości książki jak i bardzo ciekawe. Czy tym razem będzie tako samo? Zobaczcie!

Data wydania: 2016-09-14 
Wydawnictwo Zielona Sowa
Oprawa: Twarda 
Liczba stron: 80 
Cena: 24,90 zł [link]


Książka "Soy Luna. Przyjaźń, pasja, zabawa. Album mody" to pozycja typowa dla osób, które lubią twórczo spędzić czas. Jednakże ta pozycja jest szczególnie inna niż poprzednie. Wyróżnią ją to, że jest to książka, który imituje blog! Tak, książka jest napisana tak by poczuć się, że piszesz blog. Oczywiście nie jest to tak jak sobie wyobrażacie dokładnie. Otóż wymyślamy nazwę bloga, a później czytając polecenia wykonujemy zadania, przez co książka cała się zapełnia i imituje nasz blog. Jest to naprawdę bardzo interesujące.


Gdybym miał zdefiniować o czym jest ta książka w jednym słowie to moda. Książka zawiera mnóstwo informacji o najmodniejszych ciuchach, butach oraz fryzurach. Propozycjach modnych stylizacji. Porady, jak dobrać najlepsze stroje do sylwetki i typu urody. Ciekawostki o modzie i jej historii. Książka jest przepełniona jest w większości modą. Jednak znajdziecie też parę quizów, krzyżówek


Podsumowując, pozycja bardzo fajna, pomysłowa. Jednak brak jej tego błysku, jej realizacja pomimo dobrego pomysłu, jest trochę słaba, dlatego oceniam 8/10 punktów. Jednakże polecam zakup! Książka wykonana bardzo starannie. Sprawdźcie się jako blogerki, stylistki oraz projektantki. Bawcie się doskonale. Niech Wasz blog będzie wyjątkowy modny!

Podoba Wam się recenzja? Macie tą pozycję książkowa?

6 komentarzy:

 1. Super recenzja! Jestem fanką Soy Luny ale żadnych gadżetów nie kupuję bo tylko ny mi graciły pokój :')

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna recenzja. Na pewno kupię tą książkę. Bardzo mi się spodobała.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna recenzja. Lecz nie kupie tej pozycji jest typowo damska.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna recenzja. Niestety nie kupię tego.

  OdpowiedzUsuń