ŁOTR 1. GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE

Dziś studio Lucasfilm zaprezentowało pierwszą zapowiedź nowego filmu - "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie"! Od czasu, gdy Disney wykupił całe studio Lucasfilm obiecał nam dużą ilość filmów z sagi. Oprócz głównych części sagi nad którą trwają aktualnie prace powstaje szereg pobocznych filmów, które opowiadają historie między głównymi częściami, a dziś ujawniono nam pierwszy zwiastun pierwszego z pobocznych filmów! Dodatkowo warto wspomnieć, że premiera już 15 grudnia tego roku! Zapraszam do rozwinięcia, by zobaczyć moim zdaniem super zwiastun.

AKTUALIZACJA
18.08.2016 - DODANO OSTATNI FINALNY ZWIASTUN ORAZ PLAKAT PROMUJĄCY


FINALNY ZWIASTUN FILMUPLAKAT FILMU
FABUŁA | INFORMACJE O FILMIE
"Łotr Jeden" ("Rogue One") to pierwszy film z cyklu "Gwiezdne wojny – historie". Produkcja opowie o grupie buntowników, która próbuje ukraść plany pierwszej Gwiazdy Śmierci. W głównych rolach wystąpią m.in. Felicity Jones, Forest Whitaker, Sam Claflin, Mads Mikkelsen, Ben Mendelsohn, a nawet  James Earl Jones, który w filmie zagra Dartha Vathera. Za kamerą stanie Gareth Edwards.

#1 ZWIASTUNSTAR WARS CELEBRATION REEL#2 ZWIASTUN 


BOHATEROWIE
Jyn Erso (Felicity Jones) to kobieta należąca do rasy ludzi, która była członkinią Sojuszu dla Przywrócenia Republiki w okresie poprzedzającym bitwę o Yavin. Zdana na siebie od piętnastego roku życia Erso miała awanturniczy charakter, wielokrotnie łamała też prawo. Z czasem dołączyła do Sojuszu i wzięła udział w akcji mającej na celu zdobycie planów Gwiazdy Śmierci. Jyn Erso była uważana za osobę lekkomyślną, agresywną i niezdyscyplinowaną. Miała liczne zatargi z prawem i odnosiła się lekceważąco do swoich przełożonych. Kobieta sprawnie posługuje się zarówno blasterami jak i bronią do walki w zwarciu, z wykorzystaniem której potrafi powalić kilku szturmowców.

Cassian Andor (Diego Luna) był kapitanem Sojuszu dla Przywrócenia Republiki w czasie galaktycznej wojny domowej. Andor stacjonował w bazie Rebeliantów na Yavin 4, gdy Jyn Erso została przydzielona do wzięcia udziału w kradzieży planów Gwiazdy Śmierci przez Mon Mothma, liderkę Sojuszu Rebeliantów. Po galaktycznej wojnie domowej Andor został przydzielony do pilnować Erso ze względu na jej lekkomyślność i potencjalnie niestabilny charakter.

Dyrektor Orson Krennic (Ben Mendelsohn) był doradcą wojskowym Imperium Galaktycznego, żyjącym w czasie galaktycznej wojny domowej. Chciał on wykorzystać swój oddział szturmowców śmierci, aby zniszczyć Rebelię i wkraść się w łaski Imperatora Palpatine'a. W filmie jest człowiekiem, któremu powierzono ochronę Gwiazdy Śmierci.

Chirrut Imwe (Donnie Yen) był ślepym wojownikiem, żyjącym w czasie galaktycznej wojny domowej. Urodził się na planecie Jedha. Obok swojego przyjaciela i opiekuna, Baze Malbusa, on i inni członkowie nieuczciwych grupy w Rebelii walczyli w dążeniu by ukraść plany pierwszej Gwiazdy Śmierci.


Baze Malbus (Jiang Wen) był zabójcą żyjącym w czasie galaktycznej wojny domowej. Był oddanym obrońcą swego przyjaciela i partnera Chirrut Imwe; walczył razem z nim i innymi członkami nieuczciwych grupy z Rebelii podczas misji kradzieży planów pierwszej Gwiazdy Śmierci.

Bodhi Rook (Riz Ahmed) był żołnierzem Rebelii, żyjącym w czasie galaktycznej wojny domowej. Nerwowy i kapryśny, lecz bardzo precyzyjny główny pilot sił Rebelii w filmie. Walczył obok grupy Rebeliantów podczas misji zdobycia planów pierwszej Gwiazdy Śmierci.


ZDJĘCIA PROMOCYJNE | ZDJĘCIA Z FILMU
Plakat filmu

Zamierzacie wybrać się do kina na ten film? Podobają Wam się nowe informacje?

11 komentarzy:

 1. Ale ekstra zwiastun. Nie mogę się doczekać, czyżby tam był Darth Vater? albo Imperator? Bo są ci w czerwonym co pilnują go. Nie mogę się doczekać, super jak będzie Vater

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja chce już grudzień teraz!!!!!! Zwiastun jest mega!

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno wybiorę się do kina!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! Ostatnuo bardzo polubiłam Gwiezdene Wojny :) Na pewno obejrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja najka mnie tym zamęcza-ale całkiem ciekawe (mniej więcej) :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tytuł tragiczny. Kocham te polskie tłumaczenia haha :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tłumaczenie wygląda trochę dziwne, ale miejmy nadzieję że film będzie fajny, a na taki się zapowiada.

   Usuń
 7. Na pewno pójdę do kina, super się zapowiada

  OdpowiedzUsuń
 8. Nowy zwiastun jest bardzo ciekawy! Nie moge się doczekać premiery!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ojacie nowy zwiastun jest mega! Ja już chce teraz ten film!

  OdpowiedzUsuń