Martina Stoessel już w październiku w Polsce!

Martina "Tini" Stoessel to idolka wielu osób na całym świecie. W Polsce dziewczyna ma bardzo dużo fanów, których zdobyła dzięki występowi w argentyńskiej telenoweli "Violetta". Dziewczyna od paru dni odwiedza różne kraje Europy w celu promocji swojego pierwszego krążka. Aktualnie jest w Londynie, a ma się jeszcze wybrać do Hiszpanii, Francji, Niemiec, Włoch i dziś ogłosiła specjalnie na wszystkich swoich profilach społecznościowych, że odwiedzi Polskę!! Więcej szczegółów w rozwinięciu!

AKTUALIZACJA
11.10.2016 - PRZYJAZD TINI ZNÓW POTWIERDZONY! KONKURS NA SPOTKANIE Z NIĄ! WYSTĘP DZIEWCZYNY W DZIEŃ DOBRY TVN!


SPOTKANIE 13 PAŹDZIERNIKA
O tym, że odwiedzi nasz kraj Tini napisała na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Spotkanie z dziewczyną odbędzie się 13 października w galerii Warszawskiej - Arkadia. Spotkanie będzie trwało od 15 do 17:30. Nie wiemy jednak w jakim celu to spotkanie zrobiono. Prawdopodobnie jest to podpisywanie płyty artystki, której recenzję możecie przeczytać [tutaj]. Jeśli tylko będziemy mieć więcej informacji o jej przyjeździe na pewno poinformujemy o tym na blogu jak najszybciej.


Zwykle, gdy przyjeżdża jakaś gwiazda, takiego formatu, będzie miała wywiad z jakąś telewizją. Jeśli tylko dowiemy się o jakimś wywiadzie lub innym formie zobaczenia dziewczyny, nawet gdzie się zatrzyma, to na pewno znajdziecie taką informację u nas.WYSTĘP W DDTVN ORAZ DOKŁADNIEJSZE INFORMACJE O SPOTKANIU
Autograf od Martina Stoessel będzie można zdobyć na albumie „Tini”. Ze względu na ograniczony czas, artystka będzie podpisywała tylko płyty i książki od 15:00 do 17:30. Jedna osoba może uzyskać jeden autograf (zdjęć pozowanych nie będzie). Ze względu na dużą frekwencję może się okazać, że nie każdy otrzyma autograf. Spotkanie będzie trwało niestety krócej o pół godziny, z nieznanych nam przyczyn. Dodatkowo na Facebooku utworzono wydarzenie, do którego zachęcam się zapisać - [link] Również przed spotkaniem w galerii o 12:30 odbędzie się zlot fanów Tini - Tinistas. 

Dodatkowo 13 października Tini od rana będzie w studio Dzień Dobry TVN, gdzie udzieli występu i zaśpiewa jedną ze swoich piosenek.

AKCJE
Siepre Brillaras - podnosimy gwiazdki w kolorze Polskiej flagi.
Lo Que Tu Alma Escribe - wszyscy śpiewamy piosenkę.
Kronika - każdy z uczestników spotkania będzie mógł się wpisać do zeszytu, jak i napisać w nim prarę ciepłych słów dla Martiny, następnie zostanie on jej wręczony.
Napis "GRACIAS" w Polskich barwach zostanie przekazany pierwszemu rzędowi, który będzie go trzymał.
"Tinistas para siepre" - prosimy aby każdy uczestnik posiadał kartkę A4 z takowym czarnym napisem. Napis najlepiej by był wykonany drukowanymi literami, dzięki temu będzie czytelny.ODWOŁANIE SPOTKANIA!

TINI JEDNAK W POLSCE
Tini Stoessel właśnie nie dawno na pożegnanie w programie Programa Que Tiempo tan Feliz powiedziała, że pojawi się na promocji swojej płyty w krajach takich jak: Niemcy, Włochy oraz Polska.


KONKURS NA SPOTKANIE TINI


Będziecie na spotkaniu? Dajcie znać w komentarzach!

14 komentarzy:

 1. POSTARAM SIE BYĆ. DZISIAJ GADAM Z RODZICAMI :')))

  OdpowiedzUsuń
 2. Nareszcie nas odwiedzi!!! Czekam już tak długo, będę na 100% Z kim będę się widzieć? :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno przyjadę! :) <3
  disneychannelpolskablog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Będę w piątek ale nie wiem czy uda mi sie być w czwartek. Szkoda 😔

  OdpowiedzUsuń
 5. Powiem szczerze że nie jestem zaskoczona tym że Tini przyjeżdża do Polski ani tym że tylko do Warszawy. Nie ma to jak być z Tini od zawsze ona przyjeżdzlża do twojego kraju a ty nie możesz pojechać bo masz za daleko... Krakowianie łączmy się w bólu 😭😭😭😭

  OdpowiedzUsuń
 6. Powiem szczerze że nie jestem zaskoczona tym że Tini przyjeżdża do Polski ani tym że tylko do Warszawy. Nie ma to jak być z Tini od zawsze ona przyjeżdzlża do twojego kraju a ty nie możesz pojechać bo masz za daleko... Krakowianie łączmy się w bólu 😭😭😭😭

  OdpowiedzUsuń
 7. Nareszciebdo nas przyjedzie!!!!!😊😊😊😉😉😉😃😃😃

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie mogę w to uwierzyć! Bys może będę na spotkani elae jeszcze nie jestem pewna xoxoxo

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja mam nadzieje że ją tramwaj przejedzie (ale zrymowałam XD) Nie a tak naprawdę to ja jej tylko nie lubię i mam nadzieje, że więcej nie przyjedzie 🙏

  OdpowiedzUsuń
 10. Już nie mogę się doczekać :)
  zapraszam do mnie na wywiad z Sonią Figurską :)
  www.swiatwedlugidoli.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak mogli tak to odwołać, płakać mi się chce :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja już się wypłakałam bo nawt jakby było to ja bym nie pojachała bo mieszkam w Krk :(

   Usuń
  2. A ja już się wypłakałam bo nawt jakby było to ja bym nie pojachała bo mieszkam w Krk :(

   Usuń