[ZAPOWIEDŹ] NOWY SERIAL ANIMOWANY - "ERA RONKÓW"

Disney Channel Polska w swojej ramówce zapowiedział na sierpień premierę dwóch nowych seriali, w tym jego animowanego, o którym jest poniższy post. Serial nazywa się "ERA RONKÓW" (ang. "Rolling with the Ronks!"). Premiera planowana jest już na 22 sierpnia o 15:15 w Disney Channel! Aby dowiedzieć się więcej informacji o serialu, jego fabule oraz zobaczyć zajawkę pierwszego odcinka musicie zajrzeć do rozwinięcia!

FABUŁA SERIALU
Jest rok 37.520 przed naszą erą. Każdy zgadza się, że wszechświat powinien rozwijać się swoim czasem. Problem polega jednak na tym, że nie wszyscy zgadzają się na upływ czasu. Tutaj na Ziemi, niefrasobliwi neandertalczycy żyją w rytm Matki Natury i są bardzo zadowoleni ze swojego jaskiniowego komfortu. Wszędzie w galaktyce, rozwijają się 10.000 lat świetlnych na sekundę, a koło jest niczym innym jak odległym i zapomnianym sprzętem. Aby ustawić równo zegar, wrażliwy obcy Flash zostaje wysłany na Ziemię do plemienia Ronk w celu rozpoczęcia ewolucji. Jednak przodkowie Darwina nie wydają się być gotowi do poddania się takiej radykalnej (re)ewolucji.


DODATKOWE INFORMACJE
Serial "Era Ronków" jak na razie ma jeden sezon, jednakże być może powstanie kolejny. Pierwszy sezon zawiera 52 odcinki oraz odcinek pilotażowy. Jeden odcinek serialu trwa około 13 minut. Warto również wspomnieć, że serial stworzyło studio Xilam Animation, który wcześniej wyprodukował znany Wam serial "Szczypta Magii", który był emitowany również w Disney Channel


ZAJAWKA SERIALUBędziecie oglądać nowy serial Disneya? Podoba Wam się opis?
Dajcie znać w komentarzach!

źródło: Wikipedia.en

6 komentarzy:

 1. Wyglada nudno i nie zachęcająco

  OdpowiedzUsuń
 2. Serial zapowiada się być ciekawy i na pewno będę go oglądała :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Niee, totalnie nie dla mnie : )

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje się być zabawny serial, na pewno będę oglądał pierwsze odcinki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię nowe seriale więc pewnie i ten przypadnie mi do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno będę oglądać serial zapowiada się mega śmiesznie!

  OdpowiedzUsuń