[ZAPOWIEDŹ] NIANIE W AKCJI

Już w 2016 roku Disney Channel Orginal Movies startuje z nowymi filmami. Jednym z nich jest film "Nianie w akcji"! W roli głównej wystąpi Sabrina Carpenter i Sofia Carson! Zapraszam do dalszego czytania, gdzie poznacie szczegóły całego filmu, czyli fabułę, postacie, zwiastun, piosenkę z filmu oraz zobaczyć będziecie mogli nawet parę zdjęć prosto z filmu!

AKTUALIZACJA
11.08.2016 - ZNAMY DATĘ PREMIERY FILMU W POLSCE / DODANO OPISY BOHATERÓW


FABUŁA
Historia rozpoczyna się, kiedy Jenny Parker (Sabrina Carpenter) i Lola Perez (Sofia Carson), dwie nastolatki z odmiennymi charakterami, przechodzą rozmowę kwalifikacyjną na staż fotograficzny i przypadkowo zamieniają się swoimi telefonami. Tego samego dnia rodzina Andersonów, pilnie potrzebująca opiekunki na wieczór, dzwoni w tej sprawie na telefon Jenny. Odbiera go jednak Lola, która akurat potrzebuje dodatkowej gotówki, więc od razu przyjmuje zlecenie. Tymczasem biegła Jenny jest już umówiona z rodziną Cooperów, którzy także szukali opiekunki do dzieci. Niestety pierwsza praca Loli w roli opiekunki przyjmuje nieoczekiwany obrót, kiedy jedno z dzieci Andersonów wymyka się, by pójść na koncert. Jenny i Lola wraz z pozostałymi dziećmi wyruszają na największą przygodę życia podczas jednej nocy w wielkim mieście.


BOHATEROWIE / OBSADA

Jenny Parker (Sabrina Carpenter) to odpowiedzialna i godna zaufania dziewczyna. Osiąga bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo zależy jej na dostaniu się do dobrego college’u. Rodzina Cooperów z sąsiedztwa szuka akurat opiekunki, więc Jenny zgłasza się, a to zaprowadzi ją w pełen przygód wieczór.

Lola Perez (Sofia Carson) to przebojowa nastolatkę, która uwielbia sztukę
i fotografię. Pierwszy raz opiekuje się dziećmi z rodziny Andersonów. Kiedy jedno z nich wymyka się wieczorem na koncert, wyrusza, aby go odnaleźć.

Trey Anderson (Max Gecowets) to najstarszy z rodzeństwa, który wymyka się na koncert do miasta.

Bobby Anderson  (Jet Jurgensmeyer) jest środkowym w rodzeństwie. Jego misją jest wynalezienie tajnego składnika, który mógłby dodać do swoich babeczek i pokazać je w konkursie młodych kucharzy.

Alison (AJ) Anderson (Madison Horcher) to najmłodsza z rodzeństwa. Energiczna i twarda ośmiolatka oddana wyścigom na wrotkach.

Emily Cooper (Nikki Hahn) to zamknięta w sobie nastolatka, która kocha indyjską muzykę i potajemnie podkochuje się w Trey’u Andersonie.

Katy Cooper (Mallory James) jest uroczą sześciolatką, która jest prawdziwą ikoną stylu.


ZWIASTUNPIOSENKA Z NAPISÓW KOŃCOWYCH FILMU / OPRACOWANIE [LINK]


Premiera filmu odbędzie się 9 września o 18:00 w Disney Channel!

PLAKAT PROMUJĄCY FILM ORAZ PARĘ ZDJĘCIA Z FILMU
Plakat promujący film

 

Podoba Wam się fabuła, zwiastun oraz piosenka z filmu?
Obejrzycie film? Dajcie znać!

12 komentarzy:

 1. Nie mogę się już doczekać nowego filmu Disneya!Zapowiada się fajnie,uwielbiam Sofię i Sabrinę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę się doczekać filmu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest to jeden z filmów na który bardzo chetnie poczekam, widzialam parę minut tego filmu i zapowiada się naprawdę cudownie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super, że premiera już we wrześniu! Nie mogę doczekać się! Post super, piosenka z serialu również, bardzo mi się podoba, często ja słucham.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale super, że premiera już we wrześniu! Nie mogę doczekać się! Post super, piosenka z serialu również, bardzo mi się podoba, często ja słucham.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mogę się doczekać filmu! Zapowiada się kolejny hit tak jak Następcy! Post świetny! Mega dopracowany :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ooo, na to czekamy :) Już dawno na to polowałam :P

  OdpowiedzUsuń
 8. Film widziałam już po angielsku i muszę przyznać, że jest genialny!

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie mogę się doczekać! Kiedy premiera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeciez data jest podana w poście. :) 9 września

   Usuń